PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ସୁନୀଲ ଜାଖଡ, କଂଗ୍ରେସ ସହ ୫୦ ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ
  • ||
  • ୟାସିନ ମଲ୍ଲିକ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଣ ମାମଲାରେ ବାନ୍ଧିଥିଲା ଏନ୍‌ଆଇଏ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏଥର ଭକ୍ତ ଦେଖିବେ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା, ହେଲେ ସ୍ନାନ ବେଦିରେ ଶ୍ରୀବିଗ୍ରହଙ୍କୁ କରିପାରିବେନି ସ୍ପର୍ଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍,୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୨ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି-କାଲି ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା, ତିନି ଦିନ ପରେ ପୁଣି ତାତି
  • ||
  • ପୁରୀ: ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌… ଅଖ ଅନୁକୂଳ, ନାହାକା ଚକରେ ପଇତା ଓ ୧୫ ଚକ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ମୋହନା: ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • କୁତ୍ରା: ୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ, ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ପରିବାରଲୋକ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ : ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କଲେ ପ୍ରେମିକା ପରିବାର, ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭାରତ ସୀମାରେ ଅନୁପ୍ରବେଶ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ୧୭୦ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ତାଲିମ ଦେଉଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ଏବଂ ISI
  • ||

ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲେ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଅଟକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩ ।୨(ବ୍ୟୁରୋ): ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ପକାଇଲେ । ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରି ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି ପୁଲିସ । ହେଲେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳୁନି । ପୁଲିସ ବିଭିନ୍ନ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପାଉନି । ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏୟାରପୋର୍ଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୋଖରୀପୁଟ କାରଗିଲ ବସ୍ତି ରାସ୍ତାରେ । ଏୟାରପୋର୍ଟ ଥାନା ପୁଲିସ ଏବେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ । ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଦୁଇ ଯୁବକ ହେଉଛନ୍ତି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧୀନ ତାରିଣୀ ବସ୍ତିର ପିଣ୍ଟୁ ଓ ଟୁକୁ । ତେବେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ଯୁବକ ମିଳି ନଥିବାରୁ କୌଣସି ମାମଲା ରୁଜୁ ନ କରି ପୁଲିସ ଚୁପ୍‌ ହୋଇ ବସିଛି ।
ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟା ହେବ । କାଗଗିଲ୍‌ ରୋଡ୍‌ରେ ପିଣ୍ଟୁ ଓ ଟୁକୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ବାଇକ୍‌ରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଛା କରିଥିଲେ । ଏୟାରପୋର୍ଟ ପାଚେରି ନିକଟ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ପିଣ୍ଟୁଓ ଟୁକୁ ବାଇକ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ବିଧା ଗୋଇଠା ମାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହି ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି କାର୍‌ଗିଲ ବସ୍ତିର ଲୋକମାନେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ବସ୍ତି ଲୋକେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦୁଇ ଯୁବକ ପିଣ୍ଟୁ ଓ ଟୁକୁଙ୍କୁ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ । ବାଇକ୍‌ ଚଳାଉଥିବା ଯୁବକଜଣକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର୍‌ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ଯୁବକ ଫୋନ୍‌ କରି କିଛି ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଡକାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ସେଠାରେ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ବାଇକ୍‌ରେ ୧୬/୧୭ଜଣ ଯୁବକ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେମାନେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ଯୁବକଙ୍କୁ କେଉଁଆଡ଼େ ନେଇ ପଳାଇଥିଲେ । ଖବରପାଇ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଥାନା ପୁଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା । ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ଯୁବକଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ସମେତ ଆଖପାଖ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଖୋଜିଥିଲା । ହେଲେ ପାଇନଥିଲା । ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବଳରାମ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତା ଯୋଗୁଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଚନ୍ଦନ । ଚନ୍ଦନଙ୍କ ନାମରେ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି । ଏଥିଯୋଗୁଁ ସେ କେଉଁଆଡେ ଲୁଚି ପଳାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରା ଯାଉଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର