PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍-୨: ପାକିସ୍ତାନଠୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ଖୁସିରେ ଅଟୋଚାଳକ କଲେ ଏମିତି କିଛି…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୨: ୨୬ ଫେବୃୟାରୀ ଭୋର୍ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ତିନିଟା ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଏୟାରଫୋର୍ସ ପାକିସ୍ତାନର ଜୈଶ-ଏ-ମହମ୍ମଦର ଆଡ୍ଡାକୁ ଧ୍ୱସଂ କରିଦେଲେ । ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଭାରତୀୟମାନେ ପ୍ରତିଶୋଧ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏହି ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ପରେ ସାରା ଦେଶରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ଖେଳିଗଲା । ତେବେ ଏହାମଧ୍ଯରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର୍ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ଖୁସିର ଉତ୍ସବକୁ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍-୨ ପରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ୨୬ ଫେବୃୟାରୀରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଫ୍ରି ସେବା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମନୋଜ ନାମକ ଏହି ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର୍ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଫ୍ରି ରାଇଡ୍ସ ବ୍ଯତୀତ ଅଧିକ କିଛି କରିପାରିବିନି । ମୁଁ ଖୁସି ଅଛି । ଆଜି ମୁଁ କାହାଠୁ ପଇସା ନେବିନି ।‘ ମନୋଜ ଫ୍ରି ସର୍ଭିସକୁ ନେଇ ନିଜ ଅଟୋରେ ବୋର୍ଡ ମଧ୍ଯ ଲଗାଇଥିଲେ । ସେ ବୋର୍ଡରେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରତିଶୋଧରେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି । ଆଜି ଏହି ଅଟୋରେ ଫ୍ରି ସେବା । ସହିଦଙ୍କୁ ନମନ, ସେନାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ, ମୋଦିଜୀ ଧନ୍ୟବାଦ ।‘