PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ , ତାଙ୍କର ସହଯୋଗୀ ଓ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ , ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ , ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜବତ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍
  • ||
  • ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ୨ ଅଣକାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ଆତଙ୍କବାଦୀ , ଯବାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜୋରଦାର
  • ||
  • କଟକ ଜଗତପୁର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ଅଗରବତୀ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ , ଏସ୍ଏସ୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜର୍ସ ନାମକ କାରଖାନାରେ ନିଆଁ , ନିଆଁ ଆୟତ୍ତ ପାଇଁ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀର ଉଦ୍ୟମ , ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ତିଆରି ହେଉଥିଲା ମଙ୍ଗଲଦୀପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଅଗରବତୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ନାଗାବଳି ନଦୀରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହରର ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିଖୋଜ ।
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକାଙ୍କ ପାଇଲଟ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସମେତ ୫ ଆହତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ବେଳାଭୂମି ନିକଟ ହୋଟେଲରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୨୮୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ଶାଶୂ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡା : ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଲାଗି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ଠାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ, ମୁନିଗୁଡା ଓ ଭବାନୀପାଟନାକୁ ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଦିନ ବର୍ଷା, ଆସନ୍ତାକାଲି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନ୍‌ସିଲିଂ, ୫ ନଭେମ୍ବରରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଲର୍ଟମେଣ୍ଟ
  • ||
  • ଅଲ୍‌ ଅମିରତ୍‌ : ଆଜିଠୁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍, ସଙ୍ଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ବାଂଲାଦେଶ-ସ୍କଟ୍‌ଲାଣ୍ଡ ମୁକାବିଲା
  • ||

ଅଟୋ ଭିତରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟୋଚାଳକ କଲା ଅସଦାଚରଣ, ଚଳନ୍ତା ଗାଡିରୁ ଡେଇଁପଡି ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ବଞ୍ଚାଇଲେ ଯୁବତୀ

ବିଜୟନଗର,୧୫/୨: ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଅଟୋରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଅଟୋଚାଳକ ଅସଦାଚରଣ କରିଛି। ଛାତ୍ରୀକୁ ଅପହରଣ କରି ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ତେବେ ଅଟୋଚାଳକ ସ୍କୁଲ ନେବା ବଦଳରେ ବିଜୟନଗର ସ୍ଥିତ କାଶୀନାଥ ଆବାସୀୟ ​‌ଯୋଜନା ପାଇଁ ନୂଆ ତିଆରି ହେଉଥିବା କଲୋନିକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିବା ଭୟରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଚଳନ୍ତା ଅଟୋରୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ି ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ବଂଚାଇଥିଲେ। ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ପୀଡ଼ିତାର ମୁଣ୍ଡ ଓ ଦେହରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ରକ୍ତ ଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖି ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତାପ ବିହାର ସ୍ଥିତ ନେଜି ହସ୍ବିଟାଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ।

ବିଜୟନଗର ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚାଳକ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ମଜୁରୀ କରି ପରିବାର ଭରଣ ପୋଷଣ କରନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀ, ଦୁଇ ପୁଅ ଓ ତିନି ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର। ୧୯ବର୍ଷର ଏହି ବଡ଼ ଝିଅ ବୁଧବାର ଦିନ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସକାଳ ୭ଟାରେ ବାହାରିଥିଲା। ବିଜୟନଗରରୁ ଅଟୋରେ ବସି ଜସୀପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲା। ସେହିଠାରୁ ପୁଣି ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଅଟୋରେ ବସିଥିଲା। ଅଟୋରେ ଚାଳକ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କୁ ଏକଲା ଥିବାରୁ ତାକୁ ସ୍କୁଲ ନେବା ବଦଳରେ ନୂଆ କଲୋନିକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ଏମିତିକି  ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ପୀଡ଼ିତା ଅଟୋରୁ ବାହାରି ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ଅଟୋ ଚାଳକ ସେଠାରୁ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଛି।

ବିଜୟନଗର ଏସ୍ଏଚ୍ଓ ସ୍ବାମବୀର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି, ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଦେଇଥିବା ବୟାନ ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟୋ ଚାଳକ ନାଁରେ ମାମାଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର