PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ: ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଗାଡି, ଜଣେ ମୃତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାଟଣା: ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଦୁଇ ପରିବାର ଭିତରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ବଡ଼ ଭାଇ ମୁଣ୍ଡରେ ପଥର ଛେଚିଦେଲେ ସାନ ଭାଇର ପରିବାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଇଁ ଗାନ୍ଧୀ ମାର୍ଗରେ ହେଉଛି ଫୁଲଡ୍ରେସ୍ ରିହର୍ସଲ, ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ପରିବା ବୋଝେଇ ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମାସେ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଫେରିଲା ୧୨ ଫୁଟର ଅହିରାଜ, ଢ଼େଲାମାଡ଼ରେ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ପିଞ୍ଜରା ହାଡ଼
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ଭିଜିବ ଓଡ଼ିଶା, ଉପକୂଳ ସମେତ ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ମାଫିଆ ଗିରଫ
  • ||

ଅଟୋ ଭିତରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟୋଚାଳକ କଲା ଅସଦାଚରଣ, ଚଳନ୍ତା ଗାଡିରୁ ଡେଇଁପଡି ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ବଞ୍ଚାଇଲେ ଯୁବତୀ

ବିଜୟନଗର,୧୫/୨: ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଅଟୋରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଅଟୋଚାଳକ ଅସଦାଚରଣ କରିଛି। ଛାତ୍ରୀକୁ ଅପହରଣ କରି ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ତେବେ ଅଟୋଚାଳକ ସ୍କୁଲ ନେବା ବଦଳରେ ବିଜୟନଗର ସ୍ଥିତ କାଶୀନାଥ ଆବାସୀୟ ​‌ଯୋଜନା ପାଇଁ ନୂଆ ତିଆରି ହେଉଥିବା କଲୋନିକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିବା ଭୟରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଚଳନ୍ତା ଅଟୋରୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ି ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ବଂଚାଇଥିଲେ। ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ପୀଡ଼ିତାର ମୁଣ୍ଡ ଓ ଦେହରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ରକ୍ତ ଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖି ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତାପ ବିହାର ସ୍ଥିତ ନେଜି ହସ୍ବିଟାଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ।

ବିଜୟନଗର ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚାଳକ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ମଜୁରୀ କରି ପରିବାର ଭରଣ ପୋଷଣ କରନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀ, ଦୁଇ ପୁଅ ଓ ତିନି ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର। ୧୯ବର୍ଷର ଏହି ବଡ଼ ଝିଅ ବୁଧବାର ଦିନ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ସକାଳ ୭ଟାରେ ବାହାରିଥିଲା। ବିଜୟନଗରରୁ ଅଟୋରେ ବସି ଜସୀପୁର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲା। ସେହିଠାରୁ ପୁଣି ସ୍କୁଲ ଯିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଅଟୋରେ ବସିଥିଲା। ଅଟୋରେ ଚାଳକ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କୁ ଏକଲା ଥିବାରୁ ତାକୁ ସ୍କୁଲ ନେବା ବଦଳରେ ନୂଆ କଲୋନିକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ଏମିତିକି  ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ପୀଡ଼ିତା ଅଟୋରୁ ବାହାରି ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ଅଟୋ ଚାଳକ ସେଠାରୁ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଛି।

ବିଜୟନଗର ଏସ୍ଏଚ୍ଓ ସ୍ବାମବୀର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି, ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଦେଇଥିବା ବୟାନ ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟୋ ଚାଳକ ନାଁରେ ମାମାଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର