PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ ମାନିଆ, ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ମିଳୁନି ଟିକେଟ୍‌

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୬ା୪(ବ୍ୟୁରୋ): ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ ମାନିଆ । ସବୁ ହଲ୍‌, ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ପ୍ୟାକ୍‌ । ଆଗାମୀ ୪ଦିନ ପାଇଁ ବି ଟିକେଟ୍‌ ନାହିଁ । ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ବୁକିଂ ଶେଷ । ଆଜି ଫାଷ୍ଟ୍‌ ଡେ ଫାଷ୍ଟ୍‌ ଶୋ’ରେ ବି ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ ଟିକେଟ୍‌ ନପାଇ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି । ରାଜଧାନୀର ସବୁ ହଲ୍‌ରେ ପ୍ରବଳ ଦର୍ଶକ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ସହ ପ୍ରତି ଶୋ’ରେ ‘ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ: ଏଣ୍ଡ୍‌ଗେମ୍‌’କୁ ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି । କିଛି ହଲ୍‌ ସାମ୍ନାରେ ଟିକେଟ୍‌ ବ୍ଲାକ୍‌ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଦର୍ଶକ ବ୍ଲାକ୍‌ରେ ୨୫୦ରୁ ୩୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଟିକେଟ୍‌ କିଣି ସିନେମା ଦେଖିଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କରି ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ଅଧିକ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା ଏ ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ।

ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ର ୭ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦର୍ଶକ ଟିକେଟ୍‌ କାଟି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଅନାଇ ବସିଥିଲେ । ଦର୍ଶକଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଦେଖି ରାଜଧାନୀର ସମସ୍ତ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଏବଂ ହଲ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୀ ଓ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସିନେମାକୁ ରିଲିଜ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ସବୁ ଶୋ’ ହାଉସ୍‌ଫୁଲ୍‌ ଯାଇଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ୩୪ଟା ଶୋ’ ହିନ୍ଦୀରେ ଏବଂ ୫୨ଟା ଶୋ’ ଇଂରାଜୀରେ ପ୍ରଦର୍ଶିିତ ହେଉଛି ।

ଆମେରିକାନ୍‌ ସୁପର୍‌ହିରୋ ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବେସିତ ‘ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ: ଏଣ୍ଡ୍‌ଗେମ୍‌’ । ଏଥିରେ ମାର୍ବଲ କମିକ୍ସ ସୁପର୍‌ହିରୋ ଟିମ୍‌ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସିନେମାଟି ୨୦୧୨ରେ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ ‘ଦ ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ’, ୨୦୧୫ରେ ‘ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ: ଏଜ୍‌ ଅଫ୍‌ ଅଲ୍ଟ୍ରନ୍‌’ ଏବଂ ୨୦୧୮ରେ ‘ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ: ଇନ୍‌ଫିନିଟି ୱାର୍‌’ର ସିକ୍ୱେଲ୍‌ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆନ୍ଥୋନୀ ଋଷୋ ଏବଂ ଜୋ ରୋଷୋ । ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି କେବିନ୍‌ ଫାଇଗି । ସିନେମାଟି ହଲିଉଡ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ସବୁ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ନୂତନ କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପନ କରିଛି । ମାର୍ବଲ୍‌ ସିନେମାଟିକ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସର ଏହା ୨୨ତମ ଫିଲ୍ମ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ ସିକ୍ୱେଲ୍‌ର ଶେଷ ଫିଲ୍ମ । ସେଥିପାଇଁ ଏହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଭିଡ଼ ଲାଗୁଛି ।