ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଗିଟାର୍‌ ବଜାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତା

ମୁମ୍ବାଇ ୯/୯: ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟର୍‌ ଆୱାର୍ଡ ପାଇଥିବା ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ନିଜ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ’ର ପ୍ରଚାର ସକାଶେ କପିଲ୍‌ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ’କୁ ଆସିଥିଲେ । ସାଥୀରେ ଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସ୍‌ରତ ଭରୁଚା । ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ନିଜ ଜୀବନର ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । କଲେଜରେ ପାଠ ପଢ଼ିଥିବା ସମୟରେ ଆୟୁଷ୍ମମାନ ପକେଟ୍‌ ମନି ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ଇଣ୍ଟରସିଟି ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଗିଟାର୍‌ ବଜାଉଥିଲେ ।

ତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ରହୁଥିଲେ । ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଟ୍ରେନ୍‌ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ଥିବା ବଗିରେ ଗିଟାର୍‌ ବଜାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ କଳା ପଦର୍ଶନୀରେ ଖୁସି ହୋଇ ଯାତ୍ରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି । ଦିନକୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ହେଉଥିଲା । ସେହି ଟଙ୍କାରେ ସେ ନିଜ ଗାଁକୁ ବୁଲି ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଜଣେ ସଫଳ ନାୟକ ହେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଏହି କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ପରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହ କରିଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସ୍‌ରତ ତାଙ୍କୁ ୱାଇଟ୍‌ କଫି ପସନ୍ଦ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହାସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ କପିଲଙ୍କ ବାଲ୍ୟକାଳ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ । ଉତ୍ତରରେ କପିଲ କହିଥିଲେ, ସେ ବହୁତ ଡରୁଆ ପିଲା ଥିଲେ । ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ନିଜ ବାପା ମା’ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶୋଉଥିଲେ । ସୂଚନା ଥାଉଯେ, ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ ଫିଲ୍ମ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।ଟେକା ବା ଛୋଟ ପଥର ପକାଇଥାନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିବା ବେଳେ ଏନ୍‌ସିବି ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସ୍ୱର ଅତି ଗଭୀର

ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେଉଥିବା ସ୍ୱରାଙ୍କର ରହିଛି ଏହି ଗୁଣ

ଲୁଚାଛପାକୁ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ

ବିବାହ କରିଲେ ନେହା କକ୍କର – ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ହାତ ଧରିଲେ

ଦୁର୍ଗା ଅଷ୍ଟମୀ ପାଳିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ – କନ୍ୟାଙ୍କ ପାଦ ଧୋଇ ଆଳତୀ କଲେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ