ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଲେ ବିଜେପି

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୩: ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି ବିଜେଡିର ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତ ଜୟ ପଣ୍ଡା । ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ପଦ୍ମ ଧରିଛନ୍ତି ବୈଜୟନ୍ତ । ବିଜେଡିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାପରେ ବୈଜୟନ୍ତ କେଉଁ ଦଳକୁ ଯିବେ ନା ନୂଆଦଳ ଗଠନ କରିବେ ସେନେଇ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗିରହିଥିଲା । ଏପରିକି ସେ କେତେବେଳେ ବିଜେପିରେ ମିଶୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶୁଛନ୍ତି ତାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଗଣ ମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ମଧ୍ଯ ଆସୁଥିଲା । ତେବେ ସବୁ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଅନ୍ତ ଘଟାଇ ବୈଜୟନ୍ତ ଆଜି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ଯମରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ପଣ୍ଡା ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସିଟରୁ ବିଜେଡି ତରଫରୁ ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ରହିସାରିଛନ୍ତି । ୨୦୦୦ରୁ ୨୦୦୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଜୟନ୍ତ ରାଜ୍ଯସଭା ସାଂସଦ ମଧ୍ଯ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ରାଜ୍ଯରେ ବିଜେପିର ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ମଜଭୁତ ହେବା କଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି । ଦଳ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ଯ ଯୋଗୁଁ ବିଜେଡିରୁ ନିଲମ୍ବନ ହୋଇଥିବା ବୈଜୟନ୍ତ ମେ ୨୦୧୮ରେ ଦଳ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ ବିଜେପିରେ ମିଶିବା ପାଇଁ ୨୨ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କଲି: ବୈଜୟନ୍ତ

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ କରିବା ବାହାନାରେ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟାକଲା ନାବାଳକ,ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଦୁହେଁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ

ପୋଲିସ ଧକ୍କା ଦେଇ ତଳେ ପକାଇବା ପରେ ଲାଠିରେ ମାଡ ମାରିଥିଲା: ରାହୁଲ

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଗିରଫ, ପୋଲିସ-କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ବେଳେ ତଳେ ପଡିଗଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି, ହାଥରସ୍ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ-ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗିରଫ

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସୁପରହିରୋ ‘ଶକ୍ତିମାନ’ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ, ୩ଟି ପାର୍ଟରେ ହୋଇପାରେ ରିଲିଜ୍

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ କରୋନା କଟକଣା ଲାଗୁ, ଚାରିଦ୍ୱାରରେ ଥର୍ମାଲ ସ୍କ୍ରିନିଂ

ଅର୍ମେନିଆ- ଆଜେରବାଇଜାନ ଯୁଦ୍ଧରେ ପାକିସ୍ତାନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ, ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ଥଳକୁ ପଠାଇଲା ସୈନିକ