PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଗତସିଂପୁର ଜିଲାର ଢିଙ୍କିଆ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ।
  • ||
  • କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବ ନାହିଁ, ଭାଇରସ୍ ତାହାର ଚରିତ୍ର ବଦଳାଇବ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖଣିରେ ଭାସୁଛି ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଗାନ୍ଧି ମାର୍ଗରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ, ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର : ସ୍କୁଲ୍ ନାହିଁ ତ ଭୋଟ୍ ନାହିଁ, ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରେ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ପାଇଁ ଘୋଷଣା କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ଘନ କୁହୁଡ଼ି, ୨୮ରୁ ଶୀତ ଲହରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦେଶ ପାଳନ କରୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ଦୁନିଆ ଦେଖିବ ଭାରତର ଶକ୍ତି
  • ||

ବାର୍‌ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ ମାଲିକ; ଆତ୍ମରକ୍ଷା ପାଇଁ ଛୁରୀରେ କାଟିଦେଲେ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ, ଆଉ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଦେଲେ ଏମିତି ବୟାନ…

ମାଡ୍ରିଡ: ସ୍ପେନର ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି, ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସେ ସାରା ଜୀବନ ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ । ମହିଳା ବାର୍ସିଲୋନାରେ ଏକ ବାରରେ କାମ କରନ୍ତି । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବାରର ମାଲିକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ତାଙ୍କୁ ଲୋଭରେ ଶିକାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ତେବେ, ମହିଳା ଜଣକ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ତାଙ୍କ କବଳରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏପରି କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ସେ ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

‘ଦି ସନ୍’ରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାର ମାଲିକଙ୍କ ବୟସ ପ୍ରାୟ ୩୫ ବର୍ଷ ହେବ । ଏବଂ ସେ ମୂଳତ ବାଂଲାଦେଶର ଅଟନ୍ତି । ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରାୟ ୨ ଟା ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପୀଡିତା ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବାର ମାଲିକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ, ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶ କାଟି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଂଚିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଦ୍ୱାରା ପୁନଃ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିବ । ତେବେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସଫଳ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସେହି ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କିଛି କହିବା କଷ୍ଟକର । ଅନୁସନ୍ଧାନ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ହିଁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ଅଛି ।

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆତ୍ମରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲା । ସେ ଅନେକ ଥର ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସବୁକିଛି କହିଥିଲେ ।