ଷ୍ଟିଲ୍‌ସିଟିରେ ସିଗାରେଟକୁ ନେଇ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମାଡ: ସିସିଟିଭିରେ ଫୁଟେଜ କଏଦ, ୩ ଗିରଫ, ଜଣେ ଫେରାର

ରାଉରକେଲା  ୭।୧୧:  ଷ୍ଟିଲ୍‌ସିଟିରେ ସାମାନ୍ୟ ସିଗାରେଟକୁ ନେଇ ଯୁବକଙ୍କ ତୃମୂଳକାଣ୍ଡ। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ରାଉରକେଲା ମଙ୍ଗଳ ଭବନ ନିକଟରେ ସିଗାରେଟ ଦୋକାନରେ ଘଟିଛି। ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ସିଗାରେଟ ଦୋକାନରେ ସିଗାରେଟ୍‌ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଦୋକାନୀକୁ ତଳକୁ ଘୋଷାଡି ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି ୪ଜଣ ଯୁବକ। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ୍ ୩ଜଣ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଫେରାର ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାଉରକେଲା ମଙ୍ଗଳ ଭବନ ନିକଟରେ ଜଣେ ପାନ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯୁବକଙ୍କ  ପାନଦୋକାନରେ ପହଞ୍ଚି ନାଲା ରୋଡ଼ର ଚାରି ଜଣ ଯୁବକ ସିଗାରେଟ ମାଗିଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ସିଗାରେଟ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଦୋକାନୀକୁ ମାଡ ମାରିଲେ ଚାରି ଜଣ ଯୁବକ । ଦୋକାନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ  ଓ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଟ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକମାନଙ୍କର ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଦୋକାନୀ ବିକାଶ ସହ ଏଭଳି କଥାରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ପୁଲିସ୍ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମୋବାଇଲକୁ ଆସୁଥିଲା ବାରମ୍ବାର ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ-ମେସେଜ୍, ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

୨୨ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ମିଳିଲା ମଞ୍ଜୁରୀ : ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଉପରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ବ, କୃଷକ ପାଇଁ ଇ-ମାର୍କେଟ ବ୍ୟବସ୍ଥା

ରଥଖଳା: ଆଜି ରଥଖଳାରେ ପନ୍ତି ଗ୍ରହଣ

୭ ଜନ୍ମର ବନ୍ଧନ ଗଲାନି ୭ ମାସ : ବାହାଘରର ୩ ମାସ ନପୁରୁଣୁ ଘରୁ ମିଳିଲା ନବ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ

ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟୋପରାଗ ନୀତି: ଜୁନ୍‌ ୨୦ ରାତିରୁ ପାକ ତ୍ୟାଗ

ଛେଳି ବେପାରୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ୧୬ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌