ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ବେଳେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସ୍ଥି: ଏବେ ବିଗ୍ ବଜାର ଘରେ ପହଁଞ୍ଚାଇବ ଅତ୍ୟାବଶକୀୟ ଜିନିଷ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬।୩: କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଉପରେ ଲଗାମ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଆଗାମୀ ୨୧ ଦିନ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଅତ୍ୟାବଶକୀୟ ଜିନିଷ କିଭଳି ପାଇବେ ତାହା ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଖୁବ୍ ଚିନ୍ତା। ଏପରିକି ବହୁ ଲୋକ ଦରଦାମ ବଢିବା ଓ ଜିନିଷ ନମିଳିବା ଆଶଙ୍କାରେ ଅଧିକ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କିଣି ନେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଶ୍ବସ୍ଥି ଦେବାକୁ ଯାଉଛି ସୁପରମାର୍କେଟ ଚେନ୍ ବିଗବଜାର। ବିଗ୍ ବଜାର ଏବେ ଘରେ ଘରେ ଜିନିଷର ହୋମ ଡେଲିଭରି ଆରମ୍ଗ କରିବା ନେଇ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି। କମ୍ପାନୀ ଏହି ସୁବିଧା ଦିଲ୍ଲୀ, ମୁମ୍ବାଇ, ବେଙ୍ଗାଲୁର ଓ ଗୁରଗାଓଁରେ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ହୋମ ଡେଲିଭରି ପାଇଁ ବିଗବଜାର ପାଖରେ ଅନେକ ଗୁଡିକ କଲ୍ ଆସିବା କାରଣରୁ ବୁଧବାର ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି। କମ୍ପାନୀର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଲକଡାଉନ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ନିକଟରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବା ପରେ ଆମକୁ ଅଗଣିତ କଲ୍ ଆସିଥିଲା। କଟକଣା କାରଣରୁ ଜିନି​‌ଷ ପହଁଞ୍ଚାଇବାରେ ବିଳମ୍ବ  ହୋଇପାରେ।’

ଆଗକୁ କମ୍ପାନୀ ଫ୍ୟୁଚର ରିଟେଲ ଲିମିଟେଡ୍‌(ଏଫଆରଏଲ) ବିଗ ବଜାର ରାଞ୍ଚି, ନୋଏଡା, ଗାଜିଆବାଦ, ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଜମ୍ମୁ, ପଞ୍ଜାବ, ହରିୟାଣା, ଫରିଦାବାଦ, ଗୁଜରାଟ ତଥା ରାଜସ୍ଥାନରେ ଘରେ ଘରେ ଡେଲିଭରି କରିବ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଟ୍ରେନିଂ ଦେବା ବାହାନାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନେଇ କରୁଥିଲେ ଏମିତି କାମ…ଧରାପଡ଼ିଲେ ଆଶାକର୍ମୀ

ନିଖୋଜ ମହିଳା ୨ ବର୍ଷ ପରେ ମିଳିଲେ – ସମୁଦ୍ରରେ ଭାସୁଥିଲେ, ମାଛ ଧରାଳି କଲେ ଉଦ୍ଧାର

ସୁଇସାଇଡ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ତିଆରି କରିବାର ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରି ଛାତ୍ର ଗିରଫ, ମିଳିଲା ୫ ବର୍ଷର ଜେଲଦଣ୍ଡ

ଅକ୍ଟୋବର ୪ରେ ହେବ ସିଭିଲ ସର୍ଭିସ ପ୍ରିଲିମନାରୀ ପରୀକ୍ଷା

ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ଲାଗୁହେବ ଅନଲକ୍-୫, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ନେଇ ନିୟମ

ବାବ୍ରି ମସଜିଦ୍ ରାୟ ଆସିବା ବେଳେ ଝିଅଙ୍କ ହାତ ଧରି ବସିଥିଲେ ଆଡଭାନୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ