PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ୱାର୍ଲଡ ସ୍କିଲ୍‌ ସେଣ୍ଟରକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ଖଣ୍ଡଗିରି ପାହାଡ଼ରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଜଳିଗଲା ୫ଏକର ଜଙ୍ଗଲ, ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ: ନାବାଳିକା ବଳାତ୍କାରୀକୁ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ: ସରକାରୀ ଅନୁଦାନ ହଡ଼ପ ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ଲେଖାଏଁ ଜେଲ
  • ||
  • ଆଣ୍ଟିଲିଆ ବାହାରୁ ମିଳିଲା ସ୍କର୍ପିଓ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କଲାବା ଡ୍ୟାମ୍‌କୁ ଡେଇଁ ମନସୁଖ ହିରନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ , ରିଲାଏନ୍ସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମୁକେଶ ଅମ୍ୱାନୀଙ୍କ ଘର ଆଣ୍ଟିଲିଆ
  • ||
  • ମୋହନା ବିଡ଼ିଓ ବଂଶୀଧର ଖୋସଲା ନିଲମ୍ୱିତ, କାଜୁ ନିଲାମ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ନିଲମ୍ୱନ କଲା ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ବିଭାଗ
  • ||
  • ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା , ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡ ଶେଷ ପରେ ଝାରପଡ଼ା ଜେଲକୁ ଫେରିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ଏସଏଫଡ଼ିଆର କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ରର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ବିକାଶ ପାଇଁ ମହାରାଜା ଦିବ୍ୟସିଂହ ଦେବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ନନ୍ଦପୁର: ଭୁସୁଡ଼ିଲା ସିଡ଼ାପୁଟ ପୋଲ, ୮ ଗ୍ରାମବାସୀ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ବିଛିନ୍ନ
  • ||
  • ସ୍କାଏ ଲାଇଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ, ଚୋରି ମାମଲାରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ପୁଲିସ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲା
  • ||
  • କଟକ: ପିଲଗ୍ରିମ ରୋଡ ଦାସ ସାହି ବସ୍ତି ଉଚ୍ଛେଦ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ
  • ||
  • କଟକ: ମହାନଦୀ ପଠାର ୨୪ ଏକର ଜମି ଏସସିବିକୁ ଦିଆଯିବା ମାମଲା। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜଳ ଆୟୋଗ ରାଜ୍ୟ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗକୁ ତଥ୍ୟ ମାଗିଲେ ମହାନଦୀ ପଠାର ୨୪ ଏକର ଜମି ଏସସିବିକୁ ଦିଆଯିବା ମାମଲା। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜଳ ଆୟୋଗ ରାଜ୍ୟ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗକୁ ତଥ୍ୟ ମାଗିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ଉପରେ କଟକଣା, ୧୦ ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ୧୨ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୀଠରେ ଲାଗୁ ହେବ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦିଲ୍ଲୀରେ ନୁହେଁ କଟକରେ ଶୁଣାଣି ହେବ ଅନୁଭବ-ବର୍ଷାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ମାମଲା, ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟ ବଦଳରେ କଟକ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ଚାଲିବ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୁଣପୁର: ପୁଟାସିଂ ଥାନାର ମହିଳା ଆଇଆଇସି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟିଲା ଘଟଣା, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଶତାଧିକ ଲୋକ, ପୋଡ଼ିଲେ ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଘଟଗାଁ: ମହିଳା ତାରିଣୀ ଭକ୍ତ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ଦିବସ ପାଇଁ ଆଜି ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ , କଲେଜ୍ ଓ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ଛୁଟି
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ସମଲେଶ୍ବରୀ ମନ୍ଦିର ପୂଜକଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ, ମନ୍ଦିରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ବାର ଖୋଲିବା ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ଅନୁମତି ଦାବି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ଧୋବା ପଡା ଡ୍ରେନରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ମୁଁ ମରିବାକୁ ଚାହେଁ… ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ! ରହସ୍ୟରେ ମୃତ୍ୟୁ

times of india

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ କନ୍ନଡର ସିଜନ-୩ରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟଶ୍ରୀ  ରମୈୟାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ସୋମବାର, ୨୫ ଜାନୁୟାରୀରେ ଜୟଶ୍ରୀଙ୍କୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ଏକ ଓଲ୍‌ଡ ଏଜ୍‌ ହୋମ୍‌ ଓ ରିହାବିଲିଟେସନ ସେଣ୍ଟରରେ ମୃତ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି କି ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି । 

ଏବେ ମୋ ପଛରେ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ … ପ୍ଲିଜ୍‌ , ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହାତଯୋଡ଼ି ଅନୁରୋଧ କଲେ

ଖବର ଅନୁସାରେ , ଜୟଶ୍ରୀ ରମୈୟା ଅନେକ ବର୍ଷରୁ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେ ଏହି କଥାର ସଙ୍କେତ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ରେ ଜୟଶ୍ରୀ ନିଜର ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ପେଜ୍‌ରୁ ଲାଇଭ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ମୃତ୍ୟୁର ଭିକ ମାଗିଥିଲେ। ପରେ ତାଙ୍କୁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ କନ୍ନଡ଼ର ହୋଷ୍ଟ କିଚ୍ଚା ସୁଦୀପ୍‌ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଜୟଶ୍ରୀ ନିଜର ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ କହୁଥିଲେ – ମୁଁ କ୍ୱିଟ୍‌ କରୁଛି । ଦୁନିଆ ଓ ଡିପ୍ରେସନକୁ ଅଲବିଦା । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ – ମୁଁ ଏସବୁ ମୋର ପବ୍ଲିସିଟି ପାଇଁ କରୁନାହିଁ । ମୁଁ ସୁଦୀପ୍‌ ସାର୍‌ଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁନାହିଁ। ମୁଁ ମରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି , କାରଣ ମୁଁ ନିଜର ଡିପ୍ରେସନ ସହ ଆଉ ଲଢ଼ି ପାରୁନାହିଁ।

ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର-ରୋହିତ୍‌ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ! ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ଜୟଶ୍ରୀ କହିଥିଲେ – ମୁଁ ଆର୍ଥିକ ରୂପେ ଦୃଢ଼ ଅଛି , ହେଲେ ଅବସାଦର ଶିକାର ହୋଇଛି । ମୁଁ ବହୁତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟକୁ ସାମନା କରୁଛି । ମୋତେ ପିଲାଦିନରୁ ଖାଲି ଧୋକା ମିଳିଛି ଏବଂ ମୁଁ ଏହାଠାରୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ ।