PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ହାତୀଦାନ୍ତ ରାକେଟକୁ ମାଡିବସିଲା ଏସ୍ ଟି ଏଫ୍ ଟିମ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି, ବଲାଙ୍ଗୀର ରେଞ୍ଜ ଦେଓଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାକେଟ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର ଗିରଫ ମାମଲା , ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କିଲର( ସମ୍ପଦ ସାହୁ , ପ୍ରଶାନତ ଦାସ), ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ସହରର ଟାଂଗରପାଲିରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ଯାଏ ବିଧାନସଭା ମୁଲତବୀ , ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ବାହାରିଲାନି କୌଣସି ନିଷ୍କର୍ଷ ବୋଲି କହିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଗୃହ ସୁପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ୧୦ ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବାରହା ମାଂସ ଜବତ, ଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗରେ ଶିକାରୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ବସ୍‌କୁ ସଜାଡୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଚାନକ ଗାଡ଼ି ଜେକ ଖସି ଯିବାରୁ ଚକା ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୁରୀ ଅଜମେର ଟ୍ରେନରେ ଧୂଆଁ, ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣେ ଠିକାଦରଙ୍କଠୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଷଷ୍ଠ ଦିନରେ ବିଧାନସଭା ଅଚଳ, ବିରୋଧୀଙ୍କ ଘଣ୍ଟ ମାଡ଼ରେ କମ୍ପିଲା ଗୃହ, ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଛିଞ୍ଚିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ଫରେଷ୍ଟ ବିଟ୍‌ରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ନଷ୍ଟକଲେ ଏକର ଏକର ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ବାଲିକୁଦା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଲୁଟ୍ କରିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୩ ଚୋର, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଚୋରି ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSAP ସିପାହୀ, ନଗଦ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ରୋଗୀ ଆଣିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋଭିଡ୍
  • ||
  • ଗଜପତି: ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: ସ୍ଥାୟୀ ଘରଡିହ ପଟା ପାଇଁ ଦାବି କରିବାରୁ ବାସହରା ହେଲେ ୧୧ ପରିବାର, ରାଜରାସ୍ତାରେ ଶୀତ କାକରରେ କଟୁଛି ଜୀବନ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା: ଭିମସାରରେ ୨ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||

ସାମଗ୍ରୀର ବିଲ୍‌ରେ ଧର୍ମ ପ୍ରଚାର କରି ଫସିଲେ ଦୋକାନୀ, ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ…

କାନପୁର ୨୧/୧୦: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବିଲର ରସିଦ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ବିଲର ରସିଦ ଜରିଆରେ ଏକ ଧର୍ମର ପ୍ରଚାର କରାଯାଉଛି । ଏହି ରସିଦର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି । ଘଟଣାଟି ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଏବେ ହରଡଗଣାରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ରସିଦ ଛାପିଥିବା ଦୋକାନୀ ।

ଘଟଣାଟି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର କାନପୁରର । ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟାପାରୀ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ରସିଦ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ‘Islam The Only Solution’, ଅର୍ଥାତ୍ ଇସଲାମ ହିଁ ଏକମାତ୍ର ସମାଧାନ । ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ କାନପୁର ପୋଲିସ କମିଶନର ଯାଞ୍ଚ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । କାନପୁର ପୋଲିସ କମିଶନର ଏନେଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । କାନପୁର ସିପି ଅସିମ କୁମାର ଅରୁଣ କହିଛନ୍ତି କି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି । ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଚାଲିଛି । ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ଆଗାମୀ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ।

କିଏ ଛାପିଛି ରସିଦ୍ ?

ପୋଲିସ ଏହି ରସିଦ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛି ଯେ କାନପୁରର ମେଷ୍ଟନ ରୋଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ରବର ମେଟେରିୟଲ ଦୋକାନ ଚଳାଉଥିବା ଜଣେ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ସେ ହିଁ ଏହି ରସିଦ୍ ଛାପିଛି । ଯେବେ ରସିଦରେ ଛପାଯାଇଥିବା ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରରେ କଲ୍ କରାଗଲା ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ ଥିବା ଜଣାପଡିଲା । କୁହାଯାଉଛି କି ରସିଦଟି ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ବେପାରୀ ଜଣକ ନିଜ ଫୋନ୍ ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର