ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟି ଫେରାଦ ହେଲେ ବିଜେପି, ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯/୪: ସିଇଓଙ୍କ  ନିକଟରେ ଫେରାଦ ହେଲେ ବିଜେପି, ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ । ଶୁକ୍ରବାର ସିଇଓଙ୍କ  ନିକଟରେ ୩ ଦଳ ଫେରାଦ ହୋଇଛନ୍ତି । ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ନେଇ ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି ପରସ୍ପର ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦାଲଦି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସୋରଡା ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବିକୁ ଆପତ୍ତି କରିଛି ବିଜେପି । ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନୀଳମଣି,  ଇଭିଏମ୍‌ ଭାଙ୍ଗି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି  ବିଜେପି ଦାବି କରିଛି । ବିଜେଡି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ଘଟାଉଛି ବୋଲି  ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ବିଜେପି ।

ତେବେ ବିଜେଡି ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିବା ସହ ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ସିଇଓଙ୍କ ନିକଟରେ ଫେରାଦ ହୋଇଛି । ବିଜେପି ରାଜନୈତିକ ହିଂସାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବୋଲି ଦାବି କରିଛି  ବିଜେଡି । ଅନ୍ଯପଟେ କଟକ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ CEOଙ୍କୁ ଭେଟିଛି କଂଗ୍ରେସ । କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ପୋଲିସ, କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ଯମୂଳକ ଭାବେ ଗିରଫ କରୁଛି । ଏହାସହ ବିଜେଡି ଇସାରାରେ ପୋଲିସ କାମ କରୁଛି ବୋଲି କଂଗ୍ରସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆଜିଠୁ ୨୭ ତାରିଖ ଯାଏଁ ମିଳିବ ମାଟ୍ରିକ୍ ‌ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌

ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୧୪ ମୁଣ୍ଡ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଓଡ଼ିଶାରେ ‌୬ ହଜାରକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ୍‌ କେସ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୬୪୨ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୫ ହଜାର ଟପିଲା

ବୀରମିତ୍ରପୁର ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଅଭିଯୋଗପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାର କଲେ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର

ଡବ୍ଲ୍ୟୁଏଚ୍‌ଓର ସତର୍କବାଣୀ: ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରିରେ ଘାଣ୍ଟି ହେଉଛି ୟୁରୋପ, ୨୦୨୧ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତୃତୀୟ ଲହରି

କରୋନା ସହ ୧୨ଦିନର ଲଢେଇ ପରେ ଆଖିବୁଜିଲେ କଳାକାର: ବିଶିଷ୍ଟ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ୟାମ ପ୍ରସାଦ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ