ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ: ସପନା ଚୌଧରିଙ୍କ ଭଳି ସୋନିଆ ମଧ୍ୟ ଏହି ପେଶାରେ ଥିଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୪।୩: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ରହିଥିବା ବେଳେ ନେତାମାନଙ୍କର ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଜାରି ରହିଛି। ବହୁ ନେତା ନିଜର ବିବାଦୀୟ   ମନ୍ତବ୍ୟକୁ  ନେଇ ଏବେ ରହିଛନ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଏବେ ଏଭଳି ଏକ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ବିଜେପିର  ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ। ହରିୟାନାର ଡ୍ୟାନ୍ସର ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ୟୁପିଏ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହିତ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି।

କଂଗ୍ରେସରେ ସପନାଙ୍କ ଯୋଗଦେବା ଖବରକୁ ନେଇ  ସୁରେନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ମା ସୋନିଆଙ୍କ ପରି ଜଣେ ନର୍ତ୍ତକୀଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ରାହୁଲଙ୍କ ମା ଇଟାଲୀରେ ଏହି ବୃତ୍ତିରେ ଥିଲେ। ଯେମିତି ଆପଣଙ୍କ ବାପା ସୋନିଆଙ୍କୁ ନିଜର କରିନେଇଥିଲେ, ଆପଣ ସପ୍‌ନାଙ୍କୁ ନିଜର କରି ରାଜନୈତିକ ପାରି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାଧୁବାଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି,  ଭାରତର ଜନତା  କେବେ ଜଣେ ନର୍ତ୍ତକୀଙ୍କୁ ଦେଶ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଗ୍ରହଣ କରିବେନି। ତେଣୁ ଦେଶ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ପରି ଜଣେ ଚରିତ୍ରବାନ୍ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନେତା ।ରାଜନୀତିକୁ ଜଣେ ନର୍ତ୍ତକୀ ଆସିବା ଦ୍ବାରା କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ। ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ରାହୁଲ ନେତାଙ୍କ ଉପରେ ଭରଷା ନକରି ଜଣେ ନର୍ତ୍ତକୀଙ୍କ ଉପରେ ରଖିଛନ୍ତି।  ଏଭଳି ହେଲେ ଶାଶୂ ଏବଂ ବୋହୂଙ୍କ ବୃତ୍ତି ଏବଂ ସଂସ୍କୃତି ସମାନ ହୋଇଯିବ। ପ୍ରାୟ ୧. ୧୬ ମିନିଟରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ABP CVoterର ରିପୋର୍ଟ: ବିହାରରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବ କିଏ? ଜନତାଙ୍କ ନଜରରେ ଏହି ନେତା ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୋ ସିନ୍ଦୂର ମୋର – ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ମହିଳା !

ବିହାର ରାଜନୀତି: ଆଶାୟୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀନାରାୟଣଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ମାମଲା

ଆମେରିକାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାଗଣା କୋରନା ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଡେନ୍‌

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ୟୁଜର୍ସ ସାବଧାନ, ଭୁଲରେ ବି ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୧୯ ଆପ୍ସ

ଟ୍ରାଫିକ୍ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ମହିଳା , ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ