ଜିୟା ଭରାଲି ନଦୀରେ ବୁଡିଲା ଡଙ୍ଗା, ଥିଲେ ୭୦ରୁ ୮୦ ଯାତ୍ରୀ

ସୋନିତପୁର,୧୭।୧୦: ଆସାମର ସୋନିତପୁରରେ  ଥିବା ଜିଆ ଭାରଲି ନଦୀରେ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା ଓଲଟି ପଡିଛି।  ଡଙ୍ଗା ବୁଡିବା ସମୟରେ ଏଥିରେ  ପ୍ରାୟ ୮୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବହୁ ଯାତ୍ରୀ ନିଖୋଜ ହୋଇସାରିଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ କୁଳକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ନିଖୋଜ  ଗଭୀର ଜଳରୁ ନିଖୋଜ   ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଏସଡିଆରଏଫ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ତେବେ  ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାର ସନ୍ଧାନ ମିଳିନି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଡଙ୍ଗାଟି ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଲାଲ ତପୁଠାରେ ଥିବା ବିହିଆ ଗାଁରୁ ତେଜପୁରରେ ଥିବା ପାଞ୍ଚ ମିଲେ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଉଥିଲା। ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମୋଟରସାଇକେଲ ମଧ୍ୟ ଡଙ୍ଗାରେ ଥିଲା।   ଦୁର୍ଘଟଣା ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଘଟିଥିବାରୁ  ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ।ଅଧା ବାଟରେ ଡଙ୍ଗାଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡ଼ିଥିଲା।   ଯାତ୍ରୀମାନେ ସାପ୍ତାହିକ ମାର୍କେଟ ପାଇଁ ପାଞ୍ଚ ମିଲେ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।  

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟେ ପ୍ୟାକେଟ୍ ସିଗାରେଟ୍ ସେବନ କରୁଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ମୃତ୍ୟୁପରେ ଡାକ୍ତର ଦେଖିଲେ ଫୁସଫୁସ୍ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା କୋଇଲା ଭଳି କଳା

ପିଲାବେଳର ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ କବିତା ସେୟାର କରି ଜେଜେ ମା’ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ରାହୁଲ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ବଞ୍ଚାଇଲେ, ପରେ ସେମାନେ ହିଁ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

ଦିଲ୍ଲୀ –ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସହିତ ଉତ୍ତର ଭାରତର ବହୁ ସହରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ