PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ, ଚାଇନା ପିସ୍ତଲ ଏବଂ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି ଶେଷ, ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ରାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଉପକୂଳରେ ବଢ଼ିବ ତାତି, କାଲି ପୁଣି ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ଗଜପତି : ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଟାଉନ୍‌ ହଲ୍ ପରିସରରେ ଥିବା ପାର୍କିଂରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୫ଟି କାର୍‌
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କଲଭର୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି, ୨ ମୃତ ୫ ଗୁରୁତର
  • ||

ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡିଗଲା

ପାନ୍ନା,୧୯ ।୧(ଏଜେନ୍ସି): ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପାନ୍ନା ଜିଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଝରକା ଦେଇ ବାନ୍ତି କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡିଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଥିବା ଏକ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ବସ୍‌ଟି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଏତେ ଜୋରରେ ସେଇ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାଡେଇ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ତାହା ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପରିଚୟ ଆଶା ରାଣୀ (୫୬ ବର୍ଷ) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ସତ୍‌ନା ଜିଲାରୁ ପାନା୍ନ ଜିଲାକୁ ଯାଉଥିଲାବେଳେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟପଟରେ ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଉକ୍ତ ବସ୍‌ର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ଭାବେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର