ଭଙ୍ଗା ଘରେ ଆଜବେଷ୍ଟସ୍‌ ପକାଇବାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ପରିବାରରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ଶାଶୂଙ୍କୁ ମାଡ଼ମାରି ବୋହୂ ଗିରଫ

ବଳଙ୍ଗା, ୧୯/୪: ଭଙ୍ଗା ଘରେ ଆଜବେଷ୍ଟସ୍‌ ପକାଇବାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ପରିବାରରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟିବାରୁ ବୋହୂ ଶାଶୂଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଶାଶୂଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବୋହୁ ଏବଂ ବୋହୂର ଅଭିଯୋଗରେ ଦିଅରକୁ ବଳଙ୍ଗା ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ମାନେ ହେଲେ ବଳଙ୍ଗା ଥାନା ଅର୍ନ୍ତଗତ ବରିମୁଣ୍ଡ ଗ୍ରାମର ମଣ୍ଟୁ ପ୍ରଧାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ସଙ୍ଗୀତା ପ୍ରଧାନ ।

ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଶୁକ୍ରବାର ମଣ୍ଟୁ ନିଜ ଘରେ ଆଜବେଷ୍ଟସ୍‌ ପକାଉଥିବାବେଳେ ଭାଉଜ ସଙ୍ଗୀତା ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲୋଜ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ମଣ୍ଟୁଙ୍କ ମା’ ତଥା ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କୁ ଶଶୂ ସୁକୁନା ପ୍ରଧାନ (୬୨) ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସଙ୍ଗୀତା ଘରେ ରଖିଥିବା ଏକ ଲୁହା ରଡ୍‌ ଆଣି ସୁକୁନାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ସୁକୁନାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ଲାଗିବା ସହ ଡାହାଣ ପଟ ଆଖିପତା ଫାଟିଯାଇଥିଲା । ସୁକୁନାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ପ୍ରଥମେ ନିମାପଡ଼ା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତିକରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସଠାରେ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ୬ନମ୍ବର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ଅପରପକ୍ଷେ ଦିଅର ମଣ୍ଟୁ ତାଙ୍କୁ ଏକ କାଠ ବହ୍ଲାରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ନେଇ ସଙ୍ଗୀତା ଥାନାରେ ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଆଜି ମଣ୍ଟୁ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନିମାପଡା କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସେଠାରେ ମଣ୍ଟୁଙ୍କ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାର ତାଙ୍କୁ ନିମାପଡ଼ା ଜେଲକୁ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କଷ୍ଟମର କେୟାର କହି ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଉଡାଇନେଲେ ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା,ସିମ୍ ସ୍ବାପିଂ ଠକେଇ

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ- ଦାବିରେ ଅଟଳ ଘରୋଇ ବସ ଓ ଟ୍ରକ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ

ଜୁନ୍ ମାସରେ ଏତେ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଦେଖନ୍ତୁ ତାଲିକା

ପାଟପୁର ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଘରୁ ଦୌଡି ଆସି ବାଇକ୍‌ରେ ବସି ଯୁବତୀ ଚମ୍ପଟ- ଗୋଡାଇଲେ ପରିବାର ଲୋକ, ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌

ନୀଳଗିରି- ସ୍ତ୍ରୀ କରୁଥିଲା ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ,ଏବେ ପୁଲିସ କଲା ଗିରଫ

ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୧୧୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ