୭୫% ଲିଭର ଖରାପ ହେବା ସହିତ ଏହି ଗମ୍ଭୀର ରୋଗ ରହିଛି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ, ତଥାପି ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ନିଜକୁ ରଖିପାରିଛନ୍ତି ଫିଟ୍

‘କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତି’ର ନୂଆ ସିଜିନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ନୁହନ୍ତି। ପରଦା ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଫିଟ୍ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଅମିତାଭ କିନ୍ତୁ ନିଜର ରୋଗ ସହିତ ଖୁବ୍ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଫିଟ୍ ଓ ଆକ୍ଟିଭ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭଙ୍କ ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ଲିଭର ଖରାପ ହୋଇସାରିଛି। ମାତ୍ର ୨୫ ପ୍ରତିଶତ ଲିଭର ସାହାରାରେ ସେ ବଞ୍ଚି ରହିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଜେ ଅମିତାଭ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କହିଛନ୍ତି।

୭୬ ବର୍ଷୀୟ ଅମିତାଭ ଏକ ଟିଭି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ସମୟରେ ନିଜର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କିତ ବହୁତ କିଛି କଥାର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ମଣିଷକୁ ନିଜ ଶରୀରର ରେଗୁଲାର ଚେକଅପ୍ କରିବା ଦରକାର, ମୋତେ ଟ୍ୟୁବରକ୍ଳୋସିସ୍(ଟିବି)ର ଓ ଅନେକ କିଛି ଶାରିରୀକ ସମସ୍ୟା ରହିଛି। ଯଦି ଏହି ରୋଗର ଠିକ ସମୟରେ ଜଣାପଡେ ତେବେ ଏହାର ଚିକିତ୍ସା ସମ୍ଭବ। ଅମିତାଭ ଏବେ ବହୁ ସମସ୍ୟାର ସାମନା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏଥିରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିନାହାନ୍ତି।

ନିଜର ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ସଚେତନ ରହିଥାନ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ ଏକ୍ସରସାଇଜ୍ ସହିତ ମଣ୍ଣିଂ ଓ୍ବାକ କରିଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସାରା ଦିନ କାମରେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିବା ସହ ଖାଦ୍ୟ ପେୟ ମାମଲାରେ ଖୁବ୍ ସତର୍କ ରହିଥାନ୍ତି। ଏବେ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ପୂର୍ବଭଳି କାମ କରିପାରୁଛ୍ତି। ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ’ କେବସି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଯଦି ଫିଲ୍ମ ସମ୍ପର୍କରେ କଥା ହେବା ତେବେ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହାଛଡା ‘ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋ’ର ସୁଟିଂ ଜାରି ରହିଛି। ସେଭଳି ’ସଇ ରା ନରସିହ୍ନା ରେଡ୍ଡି’ ନାମକ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀ – ଦୀପିକା , ସାରା ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସମନ ଜାରି

ଜାମିନ୍ ଆବେଦନରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରିୟାଙ୍କ ଏକାଧିକ ଅଭିଯୋଗ, କହିଲେ-ଡ୍ରଗ୍ସ ପାଇଁ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଫାଇଦା ଉଠାଉଥିଲେ

ପୁନମ୍ ପାଣ୍ଡେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗିନ୍‌ ଅଭିଯୋଗ : ସ୍ୟାମ୍‌ ଏବେ ଥାନାରେ, ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ

ବିଶ୍ବର ୧୦୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ

ଖୋଲିବ ବଲିଉଡ୍‌-ଓଡ଼ିଶା ଲିଙ୍କ୍‌ -ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଡ୍ରଗ୍‌ସ ମାମଲା

ବଲିଉଡ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଫର କରାଯାଏ, ମନା କଲେ ବୟକଟ୍ କରି ଦିଆଯାଏ ନଚେତ୍ କାମ ମିଳେନି: ଅକ୍ଷରା ସିଂ