ଅଙ୍ଗ ଦାନ କରିବାର ଘୋଷଣା କଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଟୁଇଟ୍ କରି ଦେଲେ ସୂଚନା

ମୁମ୍ବାଇ,୩୦।୯: ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜର ଫଟୋ ସହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଲିଖିତ କିଛି କବିତାକୁ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ ବେଳେ ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଫଶିଥିବା ୟୁପିର ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ବିମାନ ଓ ବସ​‌ ଯୋଗେ ସୁରକ୍ଷିତ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ଏବେ ବିଗ୍ ବି ବଡ ଧରଣର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ନିଜର ଅର୍ଗାନ(ଅଙ୍ଗ) ଦାନ କରିବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କୋଟ୍ କରି ଏକ ଛୋଟିଆ ଗ୍ରୀନ୍ କଲର ରିବନ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଅର୍ଗାନ ଡୋନର ହେବାର ଶପଥ ନେଇସାରିଛି। ମୁଁ ଏହି ଗ୍ରୀନ୍ ରିବନ୍ ଏହାର ପବିତ୍ରତା ପାଇଁ ପିନ୍ଧିଛି। ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟ ଉପରେ ଉତ୍ତର ରଖି ଅନେକ ଲୋକ ନିଜେ ଅର୍ଗାନ ଡୋନର ହୋଇସାରିଥିବାର ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ କହିଛନ୍ତି କିଭଳି ଭାବରେ ସେମାନେ ନିଜର ଅର୍ଗାନ ଡୋନେଟ୍ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଅର୍ଗାନ ଡୋନର ହେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ପୋର୍ଟାଲ ଓ ସୁମଙ୍ଗଳ ପୋର୍ଟାଲ ଲୋକାର୍ପଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଓଟିଭିର ଆଉ ଏକ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ, ରାଜଧାନୀରେ ମାଡ଼ି ବସିଛି ୧୨ ହଜାର ବର୍ଗଫୁଟରୁ ଅଧିକ ଜାଗା

ଫେସବୁକ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ପଲିସି ହେଡ ଆଂକ୍ଷୀ ଦାସଙ୍କ ଇସ୍ତଫା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଲା କିମ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିକିନି ଅବତାର

ଦିଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି: କୋଇଲା ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଦେଇଥିବା ଦଣ୍ଡାଦେଶକୁ ରଦ୍ଦ କଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ

ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ, କାହାକୁ କେଉଁ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିଲା ଜାଣନ୍ତୁ