ଶାହାରୁଖ ଖାନ କରୋନାକୁ ନେଇ କଲେ ‘ଫିଲ୍ମ’ ; ଅଭିନୟ କରି ଦେଖାଇଲେ …

ମୁମ୍ୱାଇ ୨୩/୩ : ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରୋନା ଭାଇରସ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଓ ଏହାର ଲକ୍ଷଣ ବିଷୟରେ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ଦାଜରେ ଉକ୍ତ ଭିଡ଼ିଓକୁ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି। 

ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଶାହାରୁଖ ନିଜର କିଚନରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ।

ଶାହାରୁଖ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ କରୋନାର ଲକ୍ଷଣ ବିଷୟରେ କଥା ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ  ସର୍ଦ୍ଦି-କାଶର ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଦୃଶ୍ୟାୟନ ହୋଇଥିବା ଗୀତ  ‘ସର୍ଦ୍ଦି ଖାସି ନା ମଲେରିଆ ହୁଆ ୟେ ଗୟା ପ୍ୟାରୋ ଇସକା ଲବେରିଆ ହୁଆ ‘ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ପରେ ପରେ  ଯେତେବେଳେ ସେ  କ୍ଲାନ୍ତ ଓ ଦୁର୍ବଳ ହେବାର କଥା କହୁଛନ୍ତି , ‘ କଲ ହୋ ନା ହୋ’ ର ଭିଜୁଆଲ ଦେଖା ଯାଉଛି ।  ଏହିପରି ଯେତେବେଳେ ଏକୁଟିଆ ରହିବାର କଥା କହୁଛନ୍ତି  , ‘ଜିରୋ’ ଫିଲ୍ମର ଭିଜୁଆଲ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ।

ଆଗକୁ ଶାହାରୁଖ ଗଳାରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କଥା କହୁଛନ୍ତି ତ ‘ବାଦଶାହ’ ଫିଲ୍ମର କିଛି ଭିଜୁଆଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହାପରେ ହାତ ମିଳାଇବାର କଥା ହେବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର  କିଛି ଭିଜୁଆଲ ନଜର ଆସୁଛି । ଯେବେ ସୋସିଆଲ ଡିଷ୍ଟାନ୍ସର କଥା କହୁଛନ୍ତି ,ସେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଏହିପରି ଯେବେ ପବ୍ଲିକ୍‌ ଟ୍ରାନ୍ସପୋଟେସନ କଥା କହୁଛନ୍ତି ତ ସେ ‘ଛେୟା ଛେୟା’ କରିବାର ଟ୍ରେନ ଛାତରେ ଦେଖାଯାଉଛି ।

ପରେ ନିଜେ ଶାହାରୁଖ  କହୁଛନ୍ତି , ଆପଣ ଏହିପରି କିଛି ବି କରନ୍ତୁନି । ଏ ସବୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଶାହାରୁଖ  କଥା କଥାରେ କିଛି ସମୟ ନିଜର ଆକ୍ଟିଂ ବିଷୟରେ କିଛି ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଥିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ୱେବ ସିରିଜ  ‘ବାର୍ଡ ଅଫ୍ ୱର୍ଲଡ’ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।   

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅନ୍‌ଲକ୍-୫ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଜାରି -୫୦ପ୍ରତିଶତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିବ ସିନେମା ହଲ

ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ଲାଗୁହେବ ଅନଲକ୍-୫, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବା ନେଇ ନିୟମ

ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ – ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ ପଡ଼ିବ କରୋନା!

‘ପ୍ରମେୟ’ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିନିଧି ତାରିଣୀ ପାଢ଼ୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏନସିବି ରାଡାରରେ ୩ ବଡ଼ ଅଭିନେତା, S-R-A ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ନାଁ