ଲକ ଡାଉନ : ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ !

ଜାମନଗର ୨୯/୩ : ଲକ ଡାଉନ ପରେ ଲୋକଙ୍କ ଯାତାୟତରେ ନିଷେଧାଦେଶ ଲାଗୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗା ଯାଇଛି। ଆଉ ଏହି ଭିତରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଘଟଣ। ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ଏଥିରେ ବୋର୍ ହୋଇ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ତାଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି। ଶନିବାର ଦିନ ଜାମନଗର ସହରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୁଲିସ କହିଛି ଯେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ କୌଶିକ ମାଣ୍ଡେରାଙ୍କର ଏହି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ଶୁକ୍ରବାର ଏବଂ ଶନିବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଘଟିଛି କିନ୍ତୁ ଶନିବାର ସକାଳେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଜାମନଗରର ସିଟି ‘ସି’ ଡିଭିଜନ୍ ପୁଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ପୁଲିସ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏମ୍ ଜେ ଜାଲୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଯୋଗୁଁ ମାଣ୍ଡେରା ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

“ମାଣ୍ଡେରା ରାଜକୋଟରେ କାରପେଣ୍ଟର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଲକ ଡାଉନ ପକାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କୁ ଜାମନଗରରେ ଥିବା ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଘରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୋଟ ମିଳିଛି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କେହି ଦାୟୀ ନୁହଁନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ପୁଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲକ ଡାଉନ ହେତୁ ଲୋକଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆମେ ପିତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରି ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛୁ। ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆମକୁ ଚରମ ପଦକ୍ଷେପର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜାଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ବୋଲି ପୁଲିସ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ କହିଛନ୍ତି।

ପୁଲିସ କହିଛି ଯେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ଜଣେ କାର୍ପେଣ୍ଟର ଥିଲେ। “ତଥାପି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କାରଣର COVID-19 ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବିରକ୍ତ ହୋଇପଡିଛି, ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛୁ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବୋଲି ପୁଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି।

ଜାମନଗରରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ COVID-19 ର କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତ ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସି ନଥିବାବେଳେ ରାଜକୋଟ ସହରରୁ ଆଠଟି ମାମଲା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


AAP ରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ : କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଲେ…

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଏକ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮କୁ ବୃଦ୍ଧି

ରାଜ୍ୟର ଆଉ ୧୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୬୦୮କୁ ବୃଦ୍ଧି

ପାର୍କରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍: ବାଥରୁମ୍‌ରେ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ କରି କରୁଥିଲେ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍, ଉଠାଇ ନେଲା ପୁଲିସ

ତାମିଲନାଡ଼ୁରୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲ: ସାଇକେଲ୍‌ରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସୁକାନ୍ତଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ୧୨ଦିନ

ଆମ୍ଫାନ‌ ସହାୟତା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଆସି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବେ: କୋଲକାତା ଫେରନ୍ତା ୩୭୦ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସଂଘରୋଧ ନିୟମ ଲାଗୁ