PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

INS ରଣବୀରରେ ବିସ୍ଫୋରଣ,ତିନିଜଣ ଯବାନ୍ ଶହୀଦ୍

Pic : Zee News

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮/୦୧ : ମୁମ୍ବାଇର ନାଭାଲ ଡକ୍ୱାର୍ଡରେ ଆଜି ଏକ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । INS ରଣଭୀରରେ ଥିବା ଏକ ଇଣ୍ଟେରିୟର କମ୍ପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେତୁ ୩ଜଣ ନୌସେନା କର୍ମଚାରୀ ଶହୀଦ୍ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଯବାନ୍ ଆହତ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଜାହାଜର କର୍ମଚାରୀମାନେ ତୁରନ୍ତ ତପ୍ତର ହୋଇ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ନୌସେନାର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିସ୍ଫୋରଣର କାରଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇନକ୍ୱାରୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ସୂଚନା ଥାଉକି, INS ରଣବୀର ଇଷ୍ଟର୍ନ ନାଭାଲ୍ କମାଣ୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଏକ କ୍ରସ୍ କୋଷ୍ଟ ଅପରେସନ୍ ନିୟୋଜନରେ ଥିଲା ଏବଂ ଖୁବଶୀଘ୍ର ପୋର୍ଟକୁ ଫେରିବାର ଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର