PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋକସରା: ପଛୁଆ ବର୍ଗ ପକ୍ଷରୁ କୋକସରାରେ ସଂରକ୍ଷଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ, ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଅଙ୍ଗନୱାଡି କର୍ମୀ ଚୟନ ପାଇଁ ରାମପୁର ଆଇସିଡିଏସ୍ ସିଡିପିଓ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍
  • ||
  • କଟକ: ଦୀପାବଳିରେ ବାଣ ଫୁଟାଇବାକୁ ନେଇ ମାମଲା, ପିଟିସନ୍ ଖାରଜ; ସାନି ପିଟିସନ୍ ଦାଖଲ ଲାଗି ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କାର୍‌ଗିଲ୍‌ ବସ୍ତିରୁ ୨୫୪ ଗ୍ରାମ୍‌ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଧରାପଡି ନିର୍ଧୁମ ମାଡ଼ ଖାଇଲେ
  • ||
  • ସୀମାନ୍ତରେ ମାଓବାଦୀ ଯବାନ ଗୁଳିବିନିମୟ ୩ ମାଓବାଦୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଗୋଳାବାରୁଦ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୩୧୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳମୁହାଁ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଠଗଡ଼: ପବିତ୍ର କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର, ଖାଁ ଖାଁ ଧବଳେଶ୍ଵରଙ୍କ ପୀଠ
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ଆଜି ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ, ୧୬ ଦଫା ଦାବିରେ ନେଇ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ବିଜେପି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୫ ଦିନ ଯାଏ ବଢ଼ିବନି ଶୀତ, ୨୮ରୁ ୩୦ ଯାଏ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପାଠପଢ଼ା, ପ୍ରଥମ ଦୁଇଦିନ ହସଖୁସି ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷଣସ୍ତର ମପାଯିବ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା: ବସ୍ତି ଉଚ୍ଛେଦ ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ରାସ୍ତାରୋକ। ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ମାତ୍ର ୧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଲା ପୁଲିସ।
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ୩୦୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗର ସହ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଜବତ କଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ, ଜଣେ ମହିଳା ଅଟକ
  • ||

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ କାରନାମା: ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରି ଗିରଫ

source:reviewonline.co.za

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଚାଲିଛି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ସପ୍ତାହ ପାଳିବାରେ ମସ୍‌ଗୁଲ । ଆଶା ଓ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରସ୍ପରର ହୃଦୟ ଜିଣିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ । ହେଲେ, ଏମିତି ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଛି, ଯିଏ ପ୍ରେମିକାର ଇଜ୍ଜତ ବିକିବାକୁ ପଛେଇନି । ପ୍ରେମିକାର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ପୁଲିସ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଛି । ସେ ହେଲେ ତମାଣ୍ଡୋ କଳିଙ୍ଗ ନଗର ଅଭିଷେକ ପଣ୍ଡା । ସହିଦନଗର ଥାନା ପୁଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରି ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି ।
ପୁଲିସ କହିବା ମୁତାବକ, ସହିଦନଗରରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରୀତି (ଛଦ୍ମନାମ)ଙ୍କ ସହ ଅଭିଷେକଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ପାସୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆନିଆ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରୀତି ଜଟଣୀ ସ୍ଥିତ ଏକ ସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାରେ ଚାକିରି ପାଇଗଲେ । ତେବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ବି ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଚାକିରି ନ ମିଳିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ସେପଟେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଆଡ଼େ ବାହାଘର ଠିକ୍‌ କରିଥିଲେ ।
ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଅଭିଷେକ ଏକ ଗୋଲାପ ନେଇ ପ୍ରୀତିଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଠାରୁ ବାହାଘର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ଦିନ ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଅଭିଷେକ ରାଗରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଉଭୟଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ୍‌ମାନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ । ଏ ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ପ୍ରୀତି ଗତକାଲି ସହିଦନଗର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ୬୬ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ବଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ଅଭିଷେକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।