PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଳେଶ୍ୱର: ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତ ଦେହ ଠାବ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼: କଟକ ଅବକାରୀ ଗୋଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଦ୍ବାରା ୨କିଲୋ ୩୦୦ଗ୍ରାମ ଅଫିମ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସହ ଜଡ଼ିତ ୨୩ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ : ସେବାୟତଙ୍କ ସମେତ ଏକାଧିକ କର୍ମଚାରୀ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ କାରନାମା: ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରି ଗିରଫ

source:reviewonline.co.za

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଚାଲିଛି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ସପ୍ତାହ ପାଳିବାରେ ମସ୍‌ଗୁଲ । ଆଶା ଓ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରସ୍ପରର ହୃଦୟ ଜିଣିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ । ହେଲେ, ଏମିତି ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଛି, ଯିଏ ପ୍ରେମିକାର ଇଜ୍ଜତ ବିକିବାକୁ ପଛେଇନି । ପ୍ରେମିକାର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ପୁଲିସ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଛି । ସେ ହେଲେ ତମାଣ୍ଡୋ କଳିଙ୍ଗ ନଗର ଅଭିଷେକ ପଣ୍ଡା । ସହିଦନଗର ଥାନା ପୁଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରି ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି ।
ପୁଲିସ କହିବା ମୁତାବକ, ସହିଦନଗରରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରୀତି (ଛଦ୍ମନାମ)ଙ୍କ ସହ ଅଭିଷେକଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ପାସୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆନିଆ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରୀତି ଜଟଣୀ ସ୍ଥିତ ଏକ ସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାରେ ଚାକିରି ପାଇଗଲେ । ତେବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ବି ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଚାକିରି ନ ମିଳିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ସେପଟେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଆଡ଼େ ବାହାଘର ଠିକ୍‌ କରିଥିଲେ ।
ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଅଭିଷେକ ଏକ ଗୋଲାପ ନେଇ ପ୍ରୀତିଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଠାରୁ ବାହାଘର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ଦିନ ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଅଭିଷେକ ରାଗରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଉଭୟଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ୍‌ମାନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ । ଏ ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ପ୍ରୀତି ଗତକାଲି ସହିଦନଗର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ୬୬ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ବଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ଅଭିଷେକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।