ପାଗଳ ପ୍ରେମିକର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଟାଣି ଆଣି ପିଟିଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩ ।୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା । ବାଟରେ ଘାଟରେ ଅଟକାଇ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରୁଥିଲା । ନିରାଶ ହେବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଟେକି ଆଣି ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲା । ଏଭଳି ଜଣେ ପାଗଳ ପ୍ରେମିକକୁ ଲୋକେ ନିସ୍ତୁକ ପିଟି ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନା ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନାମ ଛୋଟୁରାମ ନାୟକ(୨୨) । ଘର ରାଜସ୍ଥାନ । ସେ ପାଣ୍ଡରାରେ ରହୁଥିଲା । ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର କାଳୀ ବସ୍ତିରେ ସୋହିନୀ(ଛଦ୍ମନାମ, ୨୨ବର୍ଷ) ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ଯୁବତୀ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଛୋଟୁ ଏକତରଫା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ବାଟରେ ଘାଟରେ ଅଟକାଇ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରୁଥିଲେ । ବିବାହ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୋହିନୀ ଛୋଟୁଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରୁଥିଲେ । ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ଣରେ ଛୋଟୁ ହଠାତ୍‌ ସୋହିନୀଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲେ । ସୋହିନୀ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ଛୋଟୁ ତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ବସ୍ତି ଲୋକେ ଉଠି ଆସିଥିଲେ । ଛୋଟୁଙ୍କୁ କାବୁ କରି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରି ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନା ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛୋଟୁଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା । ଏନେଇ ସୋହିନୀ ଆଜି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଛୋଟୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଅପରାହ୍ଣରେ ଛୋଟୁଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରା ଯାଇଥିଲା । ଜାମିନ୍‌ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବରିଷ୍ଠ ଦଇତା ସେବାୟତ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ଦାସମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ

୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : ୧୦ ଜିଳ୍ଲାକୁ ୟଲୋ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣିଂ, ୭ ଜିଳ୍ଲାକୁ ଅରେଞ୍ଜ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି

ମହିଳା IICଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା : ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା

ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ଓଡିଆ ସିନେଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମ୍ !

ବିବାହ ବିଛେଦ ମାମଲା : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ

ଖବର କାଗଜ ଉଦ୍ୟୋଗି ବିଜୟ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ