PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ସ୍କୁଲ୍‌ ସଭାପତି ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଗିରଫ , ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ପରେ ଜବତ କାରର ବଢ଼ିଲା ସୁରକ୍ଷା, ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରେ କାରକୁ ଉଠାଇଥିଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଫେରାର୍ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବଢିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ, ଧରାଇ ଦେଲେ ଦିଆଯିବ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରଷ୍କାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗୋପାଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମହାଲିଙ୍ଗ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ପୋତା ଯାଇଥିବା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡିଏନଏ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ଚାଟ୍ ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ
  • ||
  • ଟିକିଟି: ସିଦ୍ଧ ବାରାହୀ ପୀଠରୁ ଚୋରି, ଦେବୀଙ୍କ ପିତଳ ମୁକୁଟ (ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ କିଲୋ) ସହ ୨୦ ତୋଳାରୁ ଅଧିକ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୨୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ନିଶ୍ଚିତପୁରରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ଜଳେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ,୪।୩: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ରଣବୀର କପୁର ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଅନେକ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ପରୋକ୍ଷରେ ଇଶାରା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରୁ କେହିବି ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ନେଇ କିଛି କହିନାହାଁନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ଏବେ ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ରଣବୀର  ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ  ଆଲିଆଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି। ପରସ୍ପର  ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଖୁସିରେ ଥିବାର ଜଣାପଡୁଛି।

ରଣବୀର ଓ ଆଲିଆ କୁମ୍ଭ ମେଳାରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାଗରାଜ ବାହାରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଆଲିଆ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।  ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ଖୁବ୍ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆ କହୁଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଟିମ୍ ସହିତ କୁମ୍ଭ ମେଳା ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥରେ ଆଲିଆ କହୁଛନ୍ତି ଜାଣିଛନ୍ତି ଆମେ ସବୁ ସେଠାକୁ କାହିଁକି ଯାଉଛୁ? ଆଲିଆଙ୍କୁ ଚିଡେଇବା ଶୈଳିରେ ରଣବୀର କହୁଛନ୍ତି ଆମେ ଆଲିଆକୁ ଛାଡିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏନେଇ ଆଲିଆ କହୁଛନ୍ତି ନା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ ଯାଉ ନାହୁଁ। ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ଆୟାନ ମୁଖର୍ଜୀ ଓ ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି।