ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗରର ହୋମ୍‌ ଡେଲିଭରୀ, ‘ରସୁଣ’ ମାଗିଲେ ଧଳା ଜହର ମିଳେ,ଦୁଇ ବେପାରୀଙ୍କଠୁ ୮.୫ ଲକ୍ଷର ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ଜବତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୫ ।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ପୁଲିସ ଓ ଅବକାରୀ ବିଭାଗକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୋଡ୍‌ ୱାର୍ଡରେ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର କାରବାର କରୁଥିବା ଜଣେ ବିଟେକ୍‌ ଛାତ୍ର ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାଞ୍ଚଳ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ହାତରେ ଧରା ପଡ଼ିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନାମ ବିଶ୍ୱଜିତ ସ୍ୱାଇଁ । ଘର ଜଗତସିଂହପୁର ଅରିଲୋ । ତାଙ୍କୁ ପଟିଆ ବିଗ୍‌ବଜାର ଛକରୁ ଆଜି ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ତାଙ୍କଠାରୁ ୬୦ ଗ୍ରାମ୍‌ର ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ଓ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଜବତ ହୋଇଛି । ଜବତ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗରର ମୂଲ୍ୟ ୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ।
କେନ୍ଦ୍ରାଞ୍ଚଳ ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିଶ୍ୱଜିତ ବିଟେକ୍‌ ପାସ୍‌ ପରେ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପଟିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିଲେ । ଯେଉଁ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜରେ ପଢ଼ୁଥିଲେ ସେହି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ବ୍ରାଉନସୁଗର ଯୋଗାଇ ଆସୁଥିଲେ । ଏପରିକି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ହୋମ ଡେଲିଭରି ଦେଉଥିଲେ । ବ୍ରାଉନସୁଗରର କୋଡ୍‌ ୱାର୍ଡ ‘ରସୁଣ’ ରଖଥିଲେ । ଆଜି ବିଶ୍ୱଜିତ ପଟିଆ ବିଗ୍‌ବଜାର ଛକରେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ଦେବାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଟିମ୍‌ ସେଠାରେ ଚଢ଼ଉ କରି ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ୬୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ଓ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଜବତ କରିଥିଲା । ଜେରାବେଳେ ସେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜଳେଶ୍ୱରରୁ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ଆଣି ରାଜଧାନୀରେ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଓ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ କାରବାର କରୁଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ବିଶ୍ୱଜିତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରା ଯାଇଥିଲା । ଜାମିନ୍‌ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଆଇଗିଣିଆ ଅଣ୍ଡର ପାସ୍‌ରୁ ବେପାରୀ ଧରାପଡ଼ିଲା: କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସର କୁଇକ୍‌ ଆକ୍ସନ୍‌ ଟିମ୍‌(କ୍ୟୁଏଟି) ଓ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ ଆଜି ଅପରାହ୍ଣରେ ଆଇଗିଣିଆ ଅଣ୍ଡରପାସ୍‌ରୁ ଜଣେ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ବେପାରୀକୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନାମ ରିଙ୍କୁ ଓରଫ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ(୩୦) । ଘର ଜାଗମରା ଉପରସାହି । ରିଙ୍କୁଙ୍କ ନିକଟରୁ ୨୩ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର, ୧୦ ହଜାର ୩ଶହ ଟଙ୍କା ଓ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଜବତ ହୋଇଛି । ତେବେ ରିଙ୍କୁ କେତେଦିନ ହେଲା ଏହି କାରବାର କରୁଥିଲେ ଓ କେଉଁଠୁ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗର ଆଣୁଥିଲେ ସେନେଇ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜେରା ଚଳାଇଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ରିଙ୍କୁଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପାର୍କିଂ ସ୍ପେସ୍ ନାହିଁ ଯଦି ୨୦୨୧ରେ ନୂଆ କାର କିଣି ପାରିବେନି, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ନୂଆ ନିୟମ?

ଗୁଗୁଲ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିଲା Paytm, ଆପ୍ ହଟାଇବା ପଛରେ ରହିଛି ଏହି କାରଣ

ରୁଷର ଭ୍ୟାକସିନ ନେଉଥିବା ପ୍ରତି ୭ ଜଣରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅସୁସ୍ଥ, ଭାରତକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିବ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟିକା

ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ସୁନାର ବ୍ୟାଟ୍ ଉପହାର ଦେଲା ସିଏସକେ, ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

ରାଜଧାନୀରେ ସୀମା ଟପିଲାଣି ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳା: ଦୁଃଖ ବଖାଣିଲେ ବିଏମ୍‌ସି ୱାର୍ଡ ଅଫିସର,ଗୁରୁତର ରୋଗୀଙ୍କୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ କରି ମାରିଦେଲେ…

ପ୍ରଥମ ଥର ସ୍ବୀକାର କଲା ଡ୍ରାଗନ୍,ଗଲଓ୍ବାନ ଘାଟି ସଂଘର୍ଷରେ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ ଚୀନ୍ ସୈନିକ