BSNL ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ବର୍ଷେ ମାଗଣା ଦେଉଛି Amazon Prime, ମିଳୁଛି କ୍ୟାଶବ୍ୟାକ୍

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୮: ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ଆଜିକାଲି ଶସ୍ତା ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଆଣିବା ପାଇଁ ଟକ୍କର ଚାଲିଛି । ଏଥିରେ ବିଏସଏନଏଲ୍ ମଧ୍ୟ ଦମଦାର ଅଫର ନେଇଆସିଛି । ସେ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ସେ ନିଜ ଆନୁଆଲ୍ ପ୍ଲାନ ସହିତ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଦେବ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ସର୍ଭିସ୍ ୩୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଏହାଠୁ ଉପରିସ୍ଥ ପ୍ଲାନରେ ବାର୍ଷିକ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ଦିଆଯିବ ।

ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବର୍ଷେ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାଇମ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଦିଆଯିବ । କହିରଖୁଛୁ ଏକ ବର୍ଷର ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନର ମୂଲ୍ଯ ୯୯୯ ଟଙ୍କା । ଏଥିରେ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ, ପ୍ରାଇମ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍, ଫ୍ରି ପ୍ରଡକ୍ଟ ସପିଂ ଏବଂ ଅନ୍ଯମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଏକ୍ସଲୁସିଭ୍ ଡିଲ୍ସର ଆକ୍ସେସ୍ ଦିଆଯିବ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିଏସଏନଏଲ୍ ପ୍ରାଇମର ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ୪୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ଉପରକୁ ଥିବା ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ପ୍ଲାନ ସହିତ ଦିଆଯାଉତିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ୩୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ ସହିତ ଦେବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ବିଏସଏନଏଲ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ପ୍ଲାନରେ କ୍ୟାଶବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି । ଏହି ଅଫର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୫ ପ୍ରତିଶତର କ୍ୟାଶବ୍ୟାକ୍ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗତ କିଛି ମାସରେ ବିଏସଏନଏଲ୍ ନିଜକ ପୂରୁଣା ପ୍ଲାନକୁ ରିଭାଇଜ୍ କରିଛି ଏବଂ କିଛି ନୂଆ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହା ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଏବେ ନିଜର ୧୬୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପପୁଲାର୍ ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ଯ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଛି ଏବଂ ଏହାର ଭ୍ୟାଲିଡିଟି ମଧ୍ଯ ବଢାଇ ଦେଇଛି ।

ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ ଏହାର ଭ୍ୟାଲିଡିଟି ୩୬୫ ଦିନ ଥିଲା ଯାହାକୁ ୯୦ ଦିନରୁ ବୃଦ୍ଧି କରି ୪୫୫ ଦିନ କରିଦିଆଯାଇଛି । କମ୍ପାନୀ ଏହି ପ୍ରମୋଶନାଲ୍ ଅଫରକୁ ୧୪ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୯ରୁ ୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି Wikipediaର ଡିଜାଇନ୍‌, ଦେଖନ୍ତୁ ନୂଆ ଲେଆଉଟ୍‌

୧୦ବର୍ଷିୟା ବାଳିକାଙ୍କ ମହାନତାକୁ ସଲାମ – ନିଜର ୩୧ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ୱ କେଶକୁ କାଟି କଲେ ଏମିତି କାମ

ନିଜର ଗାଡିରେ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ HSRP ଓ କଲର କୋଡ୍, ନଚେତ ଦେବାକୁ ପଡିବ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଜରିମାନା

ଚୀନ୍‌ର ଭୟଙ୍କର ଚାଲ୍ – ଡୋକଲାମ ପାଖରେ ମୁତୟନ କଲା ପରମାଣୁ ବମ୍ୱର , କ୍ରୁଜ୍ ମିସାଇଲ୍

ସେୟାର ବଜାରରେ ହାହାକାର: ସେନସେକ୍ସ ୧୧୦୦ ପଏଣ୍ଟ ହ୍ରାସ୍, ନିଫ୍ଟି ମଧ୍ୟ ଖସିଲା

ନାଳରୁ ବାହାରିଲା ବିଶାଳ ମୂଷା –ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ