ଝିଅର ବୁଲେଟ ଚଲେଇବା ଭାରି ପଡିଲା ବାପା ଉପରେ,ଘରେ ପଶି ହତ୍ୟା କଲେ ଗାଁର ୩ ଯୁବକ

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା,୬।୯: ଆମ ଦେଶରେ ମହିଳା ଝିଅଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ପୁଅଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥାଏ। ପୁଅମାନେ ଯାହା କରୁଛନ୍ତି ତାକୁ ଯଦି ଝିଅମାନେ କରନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ରହିଥାଏ ବହୁ କଟକଣା। ଏପରିକି ଝିଅମାନେ ସ୍ବାଧୀନତାରେ ନିଜର ଜୀବନ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ। ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଗ୍ରେଟର ନଏଡାରେ। ଜଣେ ଯୁବତୀ ବୁଲେଟ୍ ଚଳାଇବାକୁ ଇଛା କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଝିଅର କଥା ରଖି ତାଙ୍କର ବାପା ତାଙ୍କୁ ବୁଲେଟ୍ କିଣିକି ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଝିଅଟି ଯେତେବେଳେ ବୁଲେଟ ଚଲାଇଲା ତାହା କିଛି ଯୁବକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲାନି ଓ ସେମାନେ ଝିଅଟିର ବାପାକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗ୍ରେଟର ନୋଏହାର କୋତଓ୍ବାଲି ଅନ୍ତର୍ଗତ ମିଲକା ଖଟନା ଗାଁର ସୁନିଲ କୁମାର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗାଁର କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସୁନିଲଙ୍କର ୪ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ରହିଛନ୍ତି। ସବୁ ଝିଅଙ୍କ ଠାରୁ ପୁଅ ସାନ ଓ ୩ ଝିଅଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇସାରିଛି। ତେଣୁ ସବୁଠାରୁ ସାନ ଝିଅକୁ ଯିବା ଆସିବା ପାଇଁ ସୁନିଲ କୁମାର ଏକ ବୁଲେଟ୍‌ କିଣିକି ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଗାଁର କିଛି ଯୁବକଙ୍କୁ ଏହା ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା। ଝିଅଟିକୁ ଏବଂ ସୁନିଲଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ସେମାନେ ବୁଲେଟ୍ ନଚଲାବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ନମାନିବାରୁ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତମାନେ ଘରେ ପଶି ତାକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସୁନିଲଙ୍କ ପରିବାର  ୩ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଏବେ ଗାଁର କିଛି ଗୁଣ୍ଡା ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକ  ପଞ୍ଚାୟତ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଗତ ବୁଧବାର ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗାଁର ପଞ୍ଚାୟତରେ କଥା ପଡିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇନଥିଲା।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ସେମିଳିଗୁଡ଼ା ପୋଲିସକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ

ମାନସିକ ଅବସାଦ ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ପାଗଳାମି, ଅପରାଧ ପାଇଁ ମିଳିବ ଦଣ୍ଡ

ରାଉରକେଲା ସ୍କର୍ପିଓ ପୋଡି ଘଟଣା; ଗୋମାଂସ ଚାଲାଣ ସନ୍ଦେହରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜାଳିଥିଲେ ଗାଡି, ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ୪ ଗିରଫ

କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଟିଭି କଳାକାର, କାମ ବଦଳରେ ସାଥିରେ ଶୋଇବାକୁ କହିଥିଲେ ସିରିଏଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ…

ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

ଶଶୁରଙ୍କ ସହଥିଲା ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ , ଗର୍ଭସ୍ଥ ଶିଶୁକୁ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶାଶୁଙ୍କସହ କଳି କରି ହତ୍ୟା କଲା ବୋହୁ