ଧାର୍ମିକ ଫଟୋରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଗିରଫ ହେଲେ ଯୁବକ: ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା

ରାୟଗଡା ୯/୧୦: ଧାର୍ମିକଫଟୋ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଜାଳିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା। ପୁଲିସ୍ ଯୁବଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା କାଶୀପୁର ବ୍ଲକ ପଞ୍ଚାଳି ଗାଁର ଯୁବକ ଧାର୍ମିକ ଫଟୋ ନିଆଁରେ ଜାଳିବା ଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ସମାଲୋଚନା ଓ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ସହ ଅସନ୍ତେଷର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ତେବେ କିଛି ବଡ ଅଘଟଣ ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ପୁଲିସ୍ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠା କରିଛି।

ଏହାପରେ ମାମଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀରତା ଆଡକୁ ଗତି କରୁଥିବା ଜଣା ପଡିବାରୁ ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ଟିକିରି ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ଏଥିସହ ତୁରନ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଗିରଫ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରାଯାଇଛି। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟାଇବା ପଛରେ ଯୁବକଙ୍କ କଣ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରହିଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଲାଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କେଶାଇବାହାଲ ଜୁନିୟର କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ଜବତ

ଦୟାନଦୀ କୂଳରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

୪ ପିଏଲ୍‌ଏଫ୍‌ଆଇ ସଦସ୍ୟ ଗିରଫ: ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା,ପିସ୍ତଲ ଜବତ

ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ! ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା