ପ୍ରବାସୀଙ୍କୁ ଧରି ଆସୁଥିବାବେଳେ ଚାଲିଗଲା ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ

ବରଗଡ ୨୨/୫: ଗୁଜୁରାଟରୁ ୫୮ ଜଣ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ନେଇ ଆସୁଥିବା ବସ ଚାଳକଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଗୁଜୁରାଟର ମାଣ୍ଡବି ଜିଲ୍ଲାର ଡ୍ରାଇଭର ଦିନେଶ ଭାଇ ପଟେଲ ବୋଲି ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।ତେବେ ଦିନେଶ ଗୁଜୁରାଟର ବରୋଦାରୁ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ନେଇ ଓଡ଼ିଶାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଳା ଆସ୍କାକୁ ଯାଉଥିବା ଉକ୍ତ ବସଟି ଆଜି ଭୋରରେ ସୋହେଲା ଥାନାର ଲହୁରାଚଟୀକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ସେଠାରେ ବସଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଷ୍ଟାମ୍ପିଂ ପରେ ବସ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଖୋଜା ଯାଇଥିଲା । ଡ଼୍ରାଇଭର ତାଙ୍କ ସିଟରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଯାତ୍ରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାରୁ ସେ ଉଠି ନଥିଲେ । ସକାଳ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୦ଟାରେ ତାଙ୍କୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ସୋହେଲା ସରକାରୀ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଡ଼ାକ୍ତର ସେଠାରେ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ପରେ ବରଗଡ଼ ମୁଖ୍ୟଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଗାଁରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିବା କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ

ବରଗଡ଼ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରନ୍ତା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବରଗଡ: ଅଲୋଡା ଶିଶୁକନ୍ୟା, ରାସ୍ତାକଡରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ବିଜେପୁର ଏନଏସି କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଓ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ

ସମ୍ବଲପୁର, ବରଗଡ଼ରେ ପୁଲିସ ଡିଜିଙ୍କ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା

ପୁଣି ବଡଗଡ଼ ସବ୍‌ଜେଲ୍‌ରେ ଗଡ଼ବଡ଼: ନକଲି ରିଲିଜ୍‌ ଅର୍ଡର ଦେଖାଇ ୨ ବିଚାରଧୀନ କଏଦି ଫେରାର, ଧରିପାରିଲେନି ଜେଲ୍‌ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ