ଶିକ୍ଷକ ନାଁରେ କଳଙ୍କ: ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରୁମ୍ କୁ ଡାକି ଶିକ୍ଷକ କରୁଥିଲା ଏଭଳି ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ, ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ ଲୋମ

ଗୁଣ୍ଟୁର ୨୨|୮: ଶିକ୍ଷକ ନାଁରେ କଳଙ୍କ। ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରୁମକୁ ଡାକି କରୁଥିଲା ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ। ଏହିଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଗୁଣ୍ଟୁର ଜିଲ୍ଲାରେ। ଗୁଣ୍ଟୁର ଜିଲ୍ଲା ନାନ୍ଦେନ୍ଦଲା ଅଞ୍ଚଳ ଚିରୁମାମିଲ୍ଲାର ଏପି ମଣ୍ଡଳ ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୀଡିତା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବାପା ମାଆ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚିରୁମାମିଲ୍ଲାର ଏପି ମଣ୍ଡଳ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିବା ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଯେତେବେଳେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଥିଲେ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ସେଠାରୁ କୌଶଳକ୍ରମେ ଖସିଆସିଥିଲେ । ଶିକ୍ଷକ ଜଣଙ୍କ ଏଭଳି ବାରମ୍ବାର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କରୁଥିଲେ ମାତ୍ର ଭୟରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କହୁନଥିଲେ । ତେବେ ଶେଷରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ସାହାସ ଜୁଟାଇ ଏ ସଂପର୍କରେ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ।

ଗତ ୪ବର୍ଷ ହେବ ଶିକ୍ଷକ ଜଣଙ୍କ ଏହି ସ୍କୁଲରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏପରି ଅନେକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଏ ଘଟଣା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍କୁଲ ଆଗରେ ଅଭିଭାବକମାନେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ ।

ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ନେଇ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିନଥିଲା । ଏବେ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ABP CVoterର ରିପୋର୍ଟ: ବିହାରରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବ କିଏ? ଜନତାଙ୍କ ନଜରରେ ଏହି ନେତା ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୋ ସିନ୍ଦୂର ମୋର – ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ମହିଳା !

ବିହାର ରାଜନୀତି: ଆଶାୟୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀନାରାୟଣଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ମାମଲା

ଆମେରିକାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମାଗଣା କୋରନା ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଡେନ୍‌

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ୟୁଜର୍ସ ସାବଧାନ, ଭୁଲରେ ବି ଡାଉନଲୋଡ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୧୯ ଆପ୍ସ

ଟ୍ରାଫିକ୍ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ମହିଳା , ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ