PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ନଦୀରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ବରଫ ପରସ୍ତ, ବୁଡ଼ିଯାଉଥିବା କାର୍‌ ଛାତ ଉପରେ ଚଢ଼ି ସେଲ୍‌ଫି ନେଲେ ଯୁବତୀ ,ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୧: ସେଲ୍‌ଫି ନିଶା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏମିତି ଘାରିଲା ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ମୁହଁରେ ବି ସେଲ୍‌ଫି ନେବାରୁ ସେ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିନାହାନ୍ତି । କାନାଡ଼ାରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ବରଫାବୃତ ଏକ ନଦୀରେ କାର୍‌ ଚଳାଉଥିବା ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲୋକେ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି ।

ରିଡ୍ୟୁ ନଦୀରେ ସେ କାର୍‌ ଚଳାଉଥିଲେ । ନଦୀ ମଝିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ବରଫ ପରସ୍ତ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଓ କାର୍‌ ବୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏହା ସତ୍ତେ୍ୱ ମହିଳା ଜଣକ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ନାହିଁ । ବୁଡ଼ିଯାଉଥିବା କାର୍‌ ଛାତ ଉପରେ ଚଢ଼ି ସେଲ୍‌ଫି ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ବିପଦ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ବୋଲି ତାଙ୍କର ଆଦୌ ଜ୍ଞାନ ରହିଲା ନାହିଁ । ଆଖପାଖ ଲୋକମାନେ ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଲେ, ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଧାଇଁଆସିଲେ । ବୁଡ଼ି ଯାଉଥିବା କାର୍‌ରେ ସେଲ୍‌ଫି ନେବାର ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ୟୁଜର୍‌ ତାଙ୍କର ବେପରୁଆ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଖୁବ୍‌ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିଚୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ କାନାଡ଼ା ପୁଲିସ ଶୀତଦିନେ ସାବଧାନତାର ସହ କାର୍‌ ଚଳାଇବାକୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଜରିଆରେ ଅପିଲ କରିଛି । କୌଣସି ବରଫ ନିରାପଦ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର