PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ବନେଟ୍ ଉପରେ ଲଟକାଇ ୨ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷାରି ନେଲା କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର୍: ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ଚିଲ୍ଲାଇଲେ ବଞ୍ଚାଅ, ବଞ୍ଚାଅ; ଆଉ ତା ପରେ…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୭/୩: ଗାଜିୟାବାଦରେ ଜଣେ କାର୍ ଚାଳକଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କାର୍ ଚାଳକଜଣଙ୍କ ଜଣେ ବ୍ଯକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ ବନେଟ ଉପରେ ଲଟକାଇ ୨ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି । ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ବଞ୍ଚାଅ, ବଞ୍ଚାଅ ବୋଲି ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ଅନ୍ଯ ଗାଡି ଚାଳକଙ୍କ ଚେଷ୍ଟା ଯୋଗୁଁ ସେ ଗାଡି ଅଟାଇକାଇବା ଫଳରେ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ଯ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଛନ୍ତି ବନେଟରେ ଲଟକିଥିବା ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ  ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ପୋଲିସ ଏକ ଏଫଆଇଆର ରେଜିଷ୍ଟର କରି କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପ୍ରାୟ ୨ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ କାର୍ ବନେଟ୍ ଉପରେ ଲଟକିଥିଲେ । ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ କାର୍ ଚଳାଇ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ଯମ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ଅନ୍ଯ ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ତାଙ୍କ କାର୍ ଆଗରେ ଗାଡି ରଖିଦେବା ଫଳରେ ସେ କାର୍ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ଯ ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ଯକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା ।  

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ କାରଟି ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ମାତ୍ର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସେ କାର୍ ବନେଟ୍ ଉପରକୁ କୁଦି ପଡିଥିଲେ । ଏହାପରେ କାର୍ ଚାଳକ ନିଜ ଗତି ବଢାଇ ଜୋରରେ ୨ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ଯରେ ଅନେକ ଥର କାର୍ ବ୍ରେକ୍ ମାରି ତାଙ୍କୁ ଖସାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ।