PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ୟାସିନ ମଲିକକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବା ମାମଲାରେ କୋର୍ଟ ଶୁଣାଇଲେ ଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର : ଭବାନୀପାଲି ଠାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା , ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କାରେ ୩ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ , ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳନାହିଁ
  • ||
  • କଳିଙ୍ଗା ଘାଟିରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୬ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ଏଣିକି କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ଦେଇ ଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ , ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରାଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୭ ଗ୍ରାମ୍‌ର ବ୍ରାଉନସୁଗର ଜବତ, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ପାର୍କିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ହେଲ୍‌ପର୍ ମୃତ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଟିକେଟରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କପିଲ ସିବଲ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦରୁ ଛଡ଼ାଯିବ ପ୍ରଥମ ବନ୍ୟାଜଳ, ତଳ ମୁଣ୍ଡର ୧୨ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଲା, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍, ୬ ମୃତ ୩୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ୨୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ବନେଟ୍ ଉପରେ ଲଟକାଇ ୨ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷାରି ନେଲା କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର୍: ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ଚିଲ୍ଲାଇଲେ ବଞ୍ଚାଅ, ବଞ୍ଚାଅ; ଆଉ ତା ପରେ…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୭/୩: ଗାଜିୟାବାଦରେ ଜଣେ କାର୍ ଚାଳକଙ୍କ ଦବଙ୍ଗଗିରି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କାର୍ ଚାଳକଜଣଙ୍କ ଜଣେ ବ୍ଯକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ ବନେଟ ଉପରେ ଲଟକାଇ ୨ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି । ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ବଞ୍ଚାଅ, ବଞ୍ଚାଅ ବୋଲି ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ଅନ୍ଯ ଗାଡି ଚାଳକଙ୍କ ଚେଷ୍ଟା ଯୋଗୁଁ ସେ ଗାଡି ଅଟାଇକାଇବା ଫଳରେ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ଯ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଛନ୍ତି ବନେଟରେ ଲଟକିଥିବା ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ  ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ପୋଲିସ ଏକ ଏଫଆଇଆର ରେଜିଷ୍ଟର କରି କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପ୍ରାୟ ୨ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ କାର୍ ବନେଟ୍ ଉପରେ ଲଟକିଥିଲେ । ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ କାର୍ ଚଳାଇ ଖସିଯିବାକୁ ଉଦ୍ଯମ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ଅନ୍ଯ ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ତାଙ୍କ କାର୍ ଆଗରେ ଗାଡି ରଖିଦେବା ଫଳରେ ସେ କାର୍ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ଯ ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ଯକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା ।  

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ କାରଟି ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ମାତ୍ର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସେ କାର୍ ବନେଟ୍ ଉପରକୁ କୁଦି ପଡିଥିଲେ । ଏହାପରେ କାର୍ ଚାଳକ ନିଜ ଗତି ବଢାଇ ଜୋରରେ ୨ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେଇଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ଯରେ ଅନେକ ଥର କାର୍ ବ୍ରେକ୍ ମାରି ତାଙ୍କୁ ଖସାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର