PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

ପୂର୍ବରୁ ଥିଲା ବିବାହିତ, ଚାକିରୀ ଦେବା ନାଁରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ସିମଲା ନେଇ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

https://www.theweek.in/

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୮: ପ୍ରଥମେ ଚାକିରୀ ଦେବା ନାଁରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସିମଲା ନେଇ ଯାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ଆଉ ତା ପରେ ତାର ପଇସା ହଡପ କଲା । ଏହାପରେ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଲୁଚାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଲା । ମାମଲାରେ ବାରାଣାସୀର ଲାଲପୁର-ପାଣ୍ଡେୟପୁର ଥାନାରେ ଦୌଲତପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଯୁବତୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ମୋହନଲାଲଗଞ୍ଜ ନିବାସୀ ରାଜେଶ କୁମାର ଓ ଗୁଡିୟାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ।

ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଏହା ଯେ ରାଜେଶ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅଧ୍ୟାପିକା ଚାକିରୀ ଦେବେ କହି ୨୦୧୯ରେ ତାଙ୍କ ପଇସା ହଡପ କରିନେଲେ । ଏହା ପରେ ସିମଲା ନେଇଯାଇ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ । ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ୨୦୧୯ରେ ବିବାହ କଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ଥିବା କଥା ଲୁଚାଇଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଯିବାପରେ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଗାୟତ୍ରୀ ଓରଫ ଗୁଡିୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ଏହା ଯେ ରାଜେଶ ଓ ଗୁଡିୟା ଉଭୟ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରି ତାଙ୍କ ସୁନା ଗହଣା ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ । ତେବେ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ରାଜେଶ ଓ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଗୁଡିୟାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର