PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ – ଯଶବନ୍ତ ଜେଠୱା ହେଲେ ନୂଆ ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ , ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ପରିବହନ କମିଶନର
  • ||
  • ସରିଲା ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ , ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଚାଲିଥିଲା ବୈଠକ , ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ୧୪ ନେତା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓମ୍‌ଫେଡ ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୋଭିଡ ସହାୟତା, ଉପକୃତ ହେବେ ୧ ଲକ୍ଷ ୨୦ ହଜାର ଦୁଗ୍ଧ ଚାଷୀ
  • ||
  • କଟକ: ନକଲି ମେଡ଼ିସିନ ଜବତ ଘଟଣା, କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହେଲା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଜେନା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଗଜାନନ ବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି, ଟିଭି ପରଦା ଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଟାଙ୍ଗୀ ଟୋଲ ଗେଟ୍ ନିକଟରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ, ଚାଲାଣ କାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଜୟପୁର ୩୨୬ ନମ୍ୱର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାଙ୍ଗାମ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିପିଡ଼ିଲା କାର,୫ ଆହତ,୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ, ୨ଟି ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଫଳ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ବାରିପଦାରେ ପବିତ୍ର ଦେବସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ, ୧୦୮ ଗରା ସୁବାସିତ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କଲେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୬୫୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏଥର ବି ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଛେରା ପହଁରା କରିବେ ନାହିଁ ଗଜପତି ମହାରାଜ, ନୀତି ସମ୍ପାଦନ କରିବେ ମୁଦିରସ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା, ୧୦୮ ଗରା ସୁବାସିତ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି, ଟିଭି ପରଦାରେ ଅପୂର୍ବ ଗଜାନନ ବେଶ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ନିୟମିତ ବର୍ଷିପାରେ
  • ||

ପ୍ରେମିକ ୪୨୦ ଗିରଫ, ଧରା ପକାଇଲା ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୫ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ସ୍ମାର୍ଟ ଚେହେରା ସାଙ୍ଗକୁ ସ୍ମାର୍ଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା । ଚୁଟ୍‌କିରେ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ପଟାଇ ଦେଉଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ଲଭ୍‌, ପରେ ସେକ୍ସ । ଆଉ ତା’ ପରେ ପୁଳାପୁଳା ଟଙ୍କା ଲୁଟୁଥିଲେ । ସର୍ବସ୍ୱ ଲୁଟିବା ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ । ଏଭଳି ଜଣେ ଧୋକ୍କାବାଜ୍‌ ତଥା ଚାରିଶବିଶ୍‌ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ମହିଳା ଥାନା ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରିୟରଞ୍ଜନ ନାୟକ । ଘର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି । ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହି ଏଭଳି କାର୍‌ନାମା ଚଳାଇଥିଲେ । ମହିଳା ଥାନା ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରିୟ ନିଜକୁ ଓଏଏସ୍‌ ଅଫିସର, ଡାକ୍ତର ଓ ଇଞ୍ଜିନିୟର ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇ ଧନୀ ଘରର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଉଥିଲେ । ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ଆଳ ଦେଖାଇ ପ୍ରେମିକାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ଟଙ୍କାରେ ରାଜଧାନୀରେ ଅୟସ୍‌ କରୁଥିଲେ । ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ସର୍ବସ୍ୱ ଲୁଟି ସାରିବା ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ । ଏହିଭଳି ପ୍ରିୟ ରାଜଧାନୀରେ ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହୁଥିବା ଯାଜପୁରର ଜଣେ ଯୁବତୀ (ସୋନାଲିକା, ଛଦ୍ମନାମ)ଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ତିନିଦିନ ତଳେ ସୋନାଲିକାଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରିୟ ମୋବାଇଲ୍‌ ଛାଡି ଦେଇ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌କୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ୍‌ ଆସିଥିଲା । ସୋନାଲିକା ଫୋନ୍‌ ଉଠାଇବା ପରେ ଯାହା ଶୁଣିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପାଦତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟ ଏଭଳି ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା । ସୋନାଲିକାଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ଠକାମିର ଶିକାର ସୋନାଲିକାଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣ ଯୁବତୀ ଏକ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ସହାୟତାରେ ଆଜି ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମହିଳା ଥାନା ପୁଲିସ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଆଣି ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି । ପ୍ରିୟ ଏଭଳି ଆଉ କେତେଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ସେନେଇ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ମହିଳା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଇମନ କଲ୍ୟାଣୀ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର