ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ଚିଦାମ୍ବରମ୍

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୮: ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପି. ଚିଦାମ୍ବରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ସିବିଆଇ । ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ପି.ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇନେଲା ସିବିଆଇ ଟିମ୍ । କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ଯାଳୟରୁ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ନିଜ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଚିଦାମ୍ବରମ । ଏହାପରେ ସେଠାରେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଟିମର ସଦସ୍ଯ ଘର କାନ୍ଥ ଡେଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି ସିବିଆଇ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ଯାଳୟରେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କଲେ ଚିଦାମ୍ବରମ୍, ସେ ଯିବାପରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସିବିଆଇ ଟିମ୍

ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଯାଚିକା ଖାରଜ ହେବାର ପ୍ରାୟ ୨୯ ଘଣ୍ଟା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପି ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ରାତି ୯.୪୫ମିନିଟ ସମୟରେ ସିବିଆଇ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଚିଦାମ୍ବରମ ଯାଚିକା ଖାରଜ ହେବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ଚିଦାମ୍ବରମ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ଆଇଏନଏକ୍ସ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନାହିଁ । ସିବିଆଇ ଏବଂ ଇଡି ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଳର କରିନି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ ଘରକୁ ବାହାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଇଡି ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଟିମ୍ । ସିବିଆଇ ଟିମ୍ ତାଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥ ଡେଇଁ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିଲା । ଏହି ହାଇ ଭୋଲ୍ଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା ପ୍ରାୟ ୯୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


NCBର ଖୁଲାସା –ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିଁ …

ଦୀପାବଳିରେ ଜଳିବ ୧୧ କୋଟି ଗୋମୟ ଦୀପ

ବାପା-ମାଆଙ୍କ ଭୋକଶୋଷର ମୂଲ୍ୟ ରଖିଲେ ପିଲା – ପାଠପଢ଼ି ସ୍ୱପ୍ନକୁ କଲେ ସାକାର

ଭାରତରେ ଜୁରାସିକ୍‌ କାଳର ପତ୍ର ଅବଶେଷ

କରୋନା ଟିକା ପାଇଁ ବଳିପଡିବେ ୫ ଲକ୍ଷ ସାର୍କ- ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗାଣାରେ ବୋରୱେଲ୍‌ ଖୋଳାଇବେ – ଆନ୍ଧ୍ର ସରକାର