ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଇମ୍ରାନ୍‌ ଗୁରୁତର

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୫ା୨(ଆପ୍ର): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପୁଲିସର ଆଉ ଏକ ଏନକାଉଣ୍ଟର । ପୁଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ପଡ଼ିଲା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ମହମ୍ମଦ ଇମ୍ରାନ ଓରଫ ଇମୁ । ଭଞ୍ଜନଗର ସହରରେ ସିରିଏଲ୍‌ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍‌ ଇମ୍ରାନ୍‌ । ଶୁକ୍ରବାର ଭୋରରୁ ଇମ୍ରାନ୍‌ ଜଣେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମୁଜାଗଡ଼ ଆଡକୁ ଯାଉଥିବା ସୂଚନା ପାଇ ପୁଲିସ ଟିମ୍‌ ପିଛା କରିଥିଲା । ସୋରାଦେବୀ ମନ୍ଦିର ଓ ଗଣ୍ଡିଶୁଳା ଗ୍ରାମକୁ ଯିବା ରାସ୍ତାର ଛକରେ ଇମ୍ରାନ୍‌ ସହ ପୁଲିସର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲା । ଇମ୍ରାନ୍‌କୁ ପୁଲିସ କାବୁ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଖସି ପଳାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ପୁଲିସକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ବୋମା ପକାଇଥିଲା । ବୋମା ମାଡ଼ରେ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ସବ୍‌ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ନିରଞ୍ଜନ ଦାଶ, ବେଲଗୁଣ୍ଠା ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ସବ୍ୟସାଚୀ ମଲ୍ଲ, ହାବିଲଦାର କାଳୀ ଗୌଡ଼ ସାମାନ୍ୟ ଆହାତ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ପାଲଟା ଆକ୍ରମଣ କରି ଗୁଳି ଫୁଟାଇଥିଲା । ଇମ୍ରାନ୍‌ ଓ ପୁଲିସ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସମୟ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା । ପୁଲିସ ଗୁଳିରେ ଇମ୍ରାନ୍‌ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲା । ତାର ଗୋଡ଼ରେ ଗୁଳି ବାଜିବାରୁ ତଳେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ସହଯୋଗୀ ଜଣକ ବାଇକ୍‌ ଛାଡ଼ି ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା । ପୁଲିସ ଇମ୍ରାନ୍‌କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଭଞ୍ଜନଗର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । ଏହାସହ ଆହତ ତିନି ପୁଲିସ ଅଫିସର ଓ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସିିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଇମ୍ରାନ୍‌ର ଦୁଇ ଗୋଡ଼ରେ ୨ଟି ଗୁଳି ବାଜି ଥିବାରୁ ତାକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମ୍‌କେସିଜି ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଇମ୍ରାନ୍‌ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ୯ ଏମ୍‌ଏମ୍‌ ପିସ୍ତଲ୍‌, ଗୋଟିଏ ଗୁଳି, ଗୋଟିଏ ପଲସର୍‌ ବାଇକ୍‌ ଓ ୫ଟି ଅଫୁଟା ବୋମା ପୁଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ଦାଶ ଆଜି ଅନୁଷ୍ଠିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦୋକାନ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ପୋଲିସର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି

ପୁଣି କଫ୍‌ ସିରପ୍‌ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ସକ୍ରିୟ : ୧୮ ଶହ ବୋତଲ ଏସ୍‌କଫ୍‌ ସିରପ୍‌ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ୍‌

ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ଧରା ପଡ଼ିଲେ କନେଷ୍ଟବଳ, ଲଜ୍‌ରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

ବେଆଇନ ପଥର ଖାଦାନରେ ଚଢ଼ାଉ, ୫ଟି ସ୍ପଲ ବୋଝେଇ ଟିପ୍ପର ଜବତ

ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ଓଡିଆ ସିନେଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମ୍ !

ବାପା ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ, ମାନସିକ ବିକାରଗ୍ରସ୍ତ ମା’: ୮ବର୍ଷର କଅଁଳ ଶିଶୁକନ୍ୟାର କାନ୍ଧରେ ୫ ପ୍ରାଣୀ କୁଟୁମ୍ବର ବୋଝ