PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିଶୁ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ବାଇକ ରୁ ଲମ୍ଫ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିଲା ୧୨ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର, ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା।
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ସାଇକୃପା ଆବାସିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ୪ଜଣ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ୨୬୦ ଜଣଙ୍କର ସାମ୍ପଲ ପାଠାଗଲା
  • ||
  • କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା: ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଧାନମଣ୍ଡି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା, ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ପିଉସୀ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ବାଳକ ଜୀବନ
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ନରସିଂହପୁରରେ ମାତିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, ସ୍କାଏ ଲାଇଟ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା ଆସବାବପତ୍ର
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଆରମ୍ଭ ହେଲା ୨ଦିନିଆ ସାଗର କବଚ ଓଡି -୨୧ ସମରାଭ୍ୟାସ
  • ||
  • ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର : ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ହଣାମରା, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ଖଣ୍ଡଯୁଦ୍ଧ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ସୋନପୁରରେ ଇଷ୍ଟଦେବୀ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁନ୍‌ଗୁନ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ, ଅଭିସ୍ମିତଙ୍କ ସହ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ‘ଜୱାଦ୍‌’, ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଥରାଇବ ଶୀତ, ୪ରେ ନିର୍ଧୁମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସୁକିନ୍ଦା : ଶତାୟୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ପୁଣି ଚୀନର ଡବଲ ରୋଲ୍: ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣକୁ ନିନ୍ଦା କଲା କିନ୍ତୁ ମସୁଦ ଅଜହରକୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆତଙ୍କୀ ଘୋଷିତ କରିବାକୁ ନାରାଜ୍

source:www.dnaindia.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୨: ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଚୀନର ଦୋମୁହାଁ ନୀତି । ମସୁଦ ଅଜହରକୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆତଙ୍କୀ ଘୋଷିତ କରିବାକୁ ମନା କଲା ଚୀନ୍ । କହିରଖୁଛୁ ଚୀନ୍ ଏହି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ମସୁଦ ଅଜହରକୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆତଙ୍କୀ ଘୋଷିତ କରିବାକୁ ମନା କରୁଛି । ଚୀନର ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରାଳୟରୁ ଏହି ଉତ୍ତର ଆସିଛି ଯେ ମସୁଦ ଅଜହରକୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆତଙ୍କୀ ବୋଲି ମାନିବନି ଚୀନ୍ ।

ଯେତେବେଳେ ବି ଆକ୍ରମଣ ହୁଏ ସେତେବେଳେ  କିଏ ଶତ୍ରୁ ଏବଂ କିଏ ମିତ୍ର ଜଣାପଡିଯାଏ । ଚୀନ୍‌ ପାକିସ୍ତାନର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ରହିଆସିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବଳେ ବି ଏହି ସଙ୍ଗଠନକୁ ଆତଙ୍କୀ ଘୋଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଆବେଦନ ହୋଇଛି ଚୀନ୍ ବିରୋଧ କରିଛି । ଆଉ ଏବେ ଚୀନ୍ ଡବଲ ରୋଲ୍ କରୁଛି । ଏହି ଆତଙ୍କୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାକୁ ଚୀନ୍ ନିନ୍ଦା କରିଛି କିନ୍ତୁ ଅନ୍ଯପଟେ  ମସୁଦ ଅଜହରକୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆତଙ୍କୀ ଘୋଷିତ କରିବାକୁ ମନା କରୁଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର