PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ପ୍ରେସ୍‌ ଛକରେ ଚିଣ୍ଟୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଯାଜପୁର, ଭଦ୍ରକରେ ପୁଲିସର ଚଢ଼ଉ ଜାରି

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮/୦୧: ପ୍ରେସ୍‌ ଛକ ନିରଞ୍ଜନ ପରିଡ଼ା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ ତନାଘନା ଚଳାଇଛି । ଫେରାର୍‌ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯାଜପୁରର ମିଲୁ ଓରଫ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ବେହେରା ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ୨ଟି ଟିମ୍‌ ଯାଜପୁର ଓ ଭଦ୍ରକରେ ଚଢ଼ଉ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଧରା ପଡ଼ିଥିବା ୨ ହତ୍ୟାକାରୀ ନୂଆପଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଭଦ୍ରକର ସତ୍ୟପ୍ରକାଶ ସିଂହ ଓ ସତ୍ୟପ୍ରକାଶ ପାଣ୍ଡବଙ୍କୁ ଆଜି ସହିଦନଗର ଥାନା ପୁଲିସ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ରେସ୍‌ ଛକରେ କମେଣ୍ଟ୍‌ ମରାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଗାଡ଼କଣର ଚିଣ୍ଟୁ ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ ବିଶାଲ ପାତ୍ର ଓ ଶ୍ରୀତନୁ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ କରା ଯାଇଥିଲା । ବାଇକ୍‌ ସୋ’ରୁମ୍‌ରେ କାମ କରୁଥିବା ୨ ସତ୍ୟ, ମିଲୁ ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଛୁରା ମାଡ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଚିଣ୍ଟୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ବିଶାଲ ଓ ଶ୍ରୀତନୁ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାକୁ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ ଗୁରୁତ୍ୱର ସହ ନେଇ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ରାତାରାତି ପୁଲିସ ୨ ସତ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ତେବେ ମିଲୁ ଓ ଅନ୍ୟଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର