ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ କର୍ମୀ, ଅଚାନକ ଲାଠି ଚାର୍ଜ କଲା ସିଆଇଏସଏଫ୍

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୪: ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ମିଲାୱରମରେ ୱାଇଏସଆର କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ଲାଠିଚାର୍ଜ କଲା ସିଆଇଏସଏଫ । ଘଟଣାଟି କିଛି ଏମିତି ଥିଲା । ବୁଧବାର ମାୟଲାୱରମରେ ୱାଇଏସ୍ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରମୁଖ ଜଗମୋହନ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ସଭା ଥିଲା । ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ସଭା ଶେଷ ହେବାପରେ ପାର୍ଟିର କର୍ମୀ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଦୋଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ କର୍ମୀଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସିଆରପିଏଫକୁ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିଲା ।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କେମିତି ମାତ୍ର କିଛି କ୍ଷଣ ମଧ୍ଯରେ କର୍ମୀମାନେ ତାଙ୍କ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସେମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ପାଇଁ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରୁଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ରେଡ୍ଡିଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୱାଇଏସଆର କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରମୁଖ ଜଗମୋହନ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ତରଫରୁ କିଛି ବୟାନ ଆସନି । କହିରଖୁଛୁ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରେ ଏକାଠି ଲୋକସଭା ଓ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବ । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ୨୫ ଲୋକସଭା ସିଟ୍ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ୧୭ ଲୋକସଭା ସିଟରେ ୧୧ ଏପ୍ରିଲରେ ମତଦାନ ହେବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟସଭା ଟିକେଟ୍: ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହେଲେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ପୂର୍ବତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ

ସାବରିମାଲାରେ କରୋନା ଆତଙ୍କ – ୨୭ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ୩୯ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ

କରୋନାରେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରଭାବ ପାଇଁ କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗ୍‌ଙ୍କ ବଢ଼ିଲା କ୍ରୋଧ – ଲୋକଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଖୁଣ୍ଟରେ ଝୁଲାଇଲେ, ମାଛ ମାରିବାରେ ଲଗେଇଲେ ରୋକ୍‌

ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ଏକ ଗାଁର ନାଁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଭୋଟିଂ, କାରଣ ହେଉଛି…

ପାକିସ୍ତାନରେ କଡ଼ା ଆଇନ୍‌ – ନପୁଂସକ ହେବେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ

ସ୍ପୁଟନିକ୍ ଭି ଭ୍ୟାକସିନ୍: ଭାରତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ଋଷୀୟ କରୋନା ଭ୍ୟାକସିନର ୧୦ କୋଟି ଡୋଜ୍