PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା : ପୁଣି ରାଜ୍ୟସଭା ଯିବେ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର, ୩ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କେରଳ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||
  • ନେପାଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ତାରା ଏୟାର ୯ NAET ର ମିଳୁନି ପତ୍ତା , ୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ ୧୯ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ କର୍ମୀ, ଅଚାନକ ଲାଠି ଚାର୍ଜ କଲା ସିଆଇଏସଏଫ୍

source:zeenews.india.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୪: ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ମିଲାୱରମରେ ୱାଇଏସଆର କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ଲାଠିଚାର୍ଜ କଲା ସିଆଇଏସଏଫ । ଘଟଣାଟି କିଛି ଏମିତି ଥିଲା । ବୁଧବାର ମାୟଲାୱରମରେ ୱାଇଏସ୍ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରମୁଖ ଜଗମୋହନ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ସଭା ଥିଲା । ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ସଭା ଶେଷ ହେବାପରେ ପାର୍ଟିର କର୍ମୀ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଦୋଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ କର୍ମୀଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସିଆରପିଏଫକୁ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିଲା ।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କେମିତି ମାତ୍ର କିଛି କ୍ଷଣ ମଧ୍ଯରେ କର୍ମୀମାନେ ତାଙ୍କ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସେମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ପାଇଁ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରୁଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ରେଡ୍ଡିଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୱାଇଏସଆର କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରମୁଖ ଜଗମୋହନ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ତରଫରୁ କିଛି ବୟାନ ଆସନି । କହିରଖୁଛୁ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରେ ଏକାଠି ଲୋକସଭା ଓ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବ । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ୨୫ ଲୋକସଭା ସିଟ୍ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ୧୭ ଲୋକସଭା ସିଟରେ ୧୧ ଏପ୍ରିଲରେ ମତଦାନ ହେବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର