ପୋଲିସକୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ସେଲଫି: ଅପରାଧୀ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇ ବଦଳି ହେଲେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ

ପୁରୀ ୧୫।୧୦: ଜଣେ ଅପରାଧୀ ସହ ସେଲ୍ଫି ଉଠାଇ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବଦଳି ହୋଇଥିବାର ଘଟଣା ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ଏହି ସେଲଫି ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ଆଇଆଇସି ବୁଲୁ ମୁଣ୍ଡା ମୁନା ବିଶ୍ବାଳ ଓରଫ ରାଧାମୋହନ ବିଶ୍ବାଳ ନାମକ ଜଣେ ଅପରାଧୀ ସହ ସେଲ୍ଫି ଉଠାଇଥିଲେ ।

ଗତକାଲି ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଦିଲ୍ଲିପ ସ୍ବାଇଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ତର ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନା ବିଶ୍ବାଳ  ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ମେରାଇଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାପରେ ଥାନା ଅଧିକରୀ ବୁଲୁ ମୁଣ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁଲିସ ଭ୍ୟାନରେ ବସାଇ ନେବା ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହ ସେଲ୍ଫି ଉଠାଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୁରୀ ଏ.ସ.ପି ଉମାଶଙ୍କର ଦାଶଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ରାମଚଣ୍ତି ଥାନା ଓ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ମେରାଇନାରୁ ବୁଲୁମୁଣ୍ତାଙ୍କ ଅପସରିତ କରି ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି। ମୁନା ନାମରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଏକାଧିକ ମାମଲା ଥିବାବେଳେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବୁଲୁ ମୁଣ୍ତାଙ୍କ ସହ ମୁନାଙ୍କ କଣ ସଂପର୍କ ରହିଛି ତାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଘରେ ଏକା ଥିବା ସମୟରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ବେଲଣାରେ ପିଟିପିଟି ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ – ସ୍ୱାମୀ ମଦ ପିଇ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ହାତରେ ଲେଖିଦେଇଥିଲେ ହତ୍ୟାକାରୀର ଗାଡି ନମ୍ବର, ଏଭଳି ଧରିଲା ପୋଲିସ

ଅପରାଧୀକୁ ପାସ୍‌ପୋର୍ଟ ! ହୋଇଛି ମୋଟା ଅଙ୍କର କାରବାର, ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ

ସରକାରୀ ଜାଗାକୁ ନେଇ ବିବାଦ: ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା

ଦୁଇ ଦୁଇଟି ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ୨ଟି ସନ୍ତାନ ଥାଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧରି ‌ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର୍: ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଯୁବକ ଗିରଫ