PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ମସଜିଦ୍‌ ବିବାଦ। ୩୦ରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓ। ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ଆସନ୍ତା ୩୦ରୋ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଭିଡିଓ।
  • ||
  • କଟକ : ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ କଡ଼ା ତାଗିଦ୍, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ଆକ୍ଷେପ ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସୋର: ରାସ୍ତାରେ ହଟହଟା ହେଲେ ଖଇରା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗ ଏସଡିଓ, ଅସ୍ଥାୟୀ ମିଟର ରିଡର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବହିଷ୍କାର ଆଶଙ୍କାରେ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଟିଚିଂ ହସ୍ପିଟାଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା ହେଲା କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ, ଆଗାମୀ ୫୦ ବର୍ଷକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମାଷ୍ଟର ପ୍ଲାନ୍, ୨୮୫ କୋଟି ଅନୁମୋଦନ…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଡିଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନର ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଧର୍ମଘଟ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ରୁ ସକାଳ ୬ ବନ୍ଦ ରହିବ ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ଟାଙ୍କି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୦୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘କୋକୋ’ ଆପ୍‌ରେ ଋଣ ଠକେଇ ମାମଲା : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଧରାପଡି଼ଲା ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ରାମ, ୧୦୫୮ ଭର୍ଚୁଆଲ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଫ୍ରିଜ୍
  • ||
  • ଚିଲିକା : ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗାର ଭାଙ୍ଗିଲା ମେସିନ୍ ସ୍ଲାବ, ଚିଲିକା ମଝିରେ ଅଟକିଲେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ: ଅନୁଭବ-ବର୍ଷା ବିବାହ ବିବାଦ: “ବର୍ଷା ନିଜେ ଚଲାଉଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ପେଜ୍‌’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସିବ ସ୍ୱଚ୍ଛତା, ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ସୁବିଧା: ଆଜିଠୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହୋଲ୍ଡିଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଆଦାୟ କରିବ ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଓସିଏଲ୍‌ ଆଇରନ କାରଖାନାରୁ ଲୁହା ଚୋରି କରୁଥିଲା ଚୋର, ଛାତରୁ ପଡି ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମିିଳିବ ମୁକ୍ତି: ଜୟଦେବ ବିହାରରୁ ନନ୍ଦନକାନନ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ସବୁଠାରୁ ଦୀର୍ଘତମ ଫ୍ଲାଏଓଭର
  • ||

ରାତି ୧୦ଟାରେ ନବୀନଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’, ଆଜି ପୁଣି ରୋଡ୍‌ ଶୋ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୭ା୪(ବ୍ୟୁରୋ): ରାତି ୧୦ଟା ବେଳେ ଆଜି ରୋଡ୍‌ ସୋ’ କରିଛନ୍ତି ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । କଟକ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ ସାରିବା ପରେ ନଖରାରୁ ରସୁଲଗଡ ଦେଇ କଳ୍ପନା ଛକ ଯାଏଁ ରୋଡ ଶୋ’ କରିଛନ୍ତି ନବୀନ । ବିଳମ୍ବ ସତ୍ତେ୍ୱ ନବୀନଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ରେ ପ୍ରବଳ ଜନସମାଗମ ହୋଇଥିଲା ।

ରାତି ସାଢ଼େ ୯ଟା ବେଳେ ନଖରାରୁ ରସୁଲଗଡ ଛକ ଯାଏଁ ରୋଡ ଶୋ’ ହୋଇଥିଲା । ଉତ୍ତର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁଶାନ୍ତ ରାଉତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ । ନବୀନଙ୍କ ବସ୍‌ ଆଗେ ଆଗେ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ରାଲିରେ ଯାଇଥିଲେ । ରାତି ୧୦ଟାରୁ ରସୁଲଗଡ଼ ଛକରୁ କଳ୍ପନା ଯାଏଁ ପୁଣି ରୋଡ ଶୋ’ ଚାଲିଥିଲା । ମଧ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ୱର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ ନବୀନ । ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ୍‌ ରୋଡ୍‌ ପାଖରେ ଅନନ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ । ଶତାଧିକ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ନବୀନ କଳ୍ପନା ଛକ ଯାଏଁ ଯାଇଥିଲେ ।

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାଜଧାନୀରେ ନବୀନଙ୍କ ମେଗା ରୋଡ ଶୋ’ କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ରୁଟ୍‌ ଚାର୍ଟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲା । ରସୁଲଗଡରୁ ଶୋ’ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ବମିଖାଲ, ଝାରପଡା ଛକ, ଜେଲ ଛକ, ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଛକ, ଚିନ୍ତାମଣିଶ୍ୱର, କଳ୍ପନା, ରାଜମହଲ ଦେଇ ରାମମନ୍ଦିର ଛକ, ରବୀନ୍ଦ୍ର ମଣ୍ଡପ, କମିଶନରେଟ୍‌ ବିଲ୍ଡିଂ, ରାଜଭବନ, ବନଦୁର୍ଗା ମନ୍ଦିର, ନୂଆ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଛକରେ ପହଞ୍ଚିଥାନ୍ତେ । ହେଲେ କଟକ ରୋଡ ସୋରେ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇନଥିଲା । ଶେଷ ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ରାଜଧାନୀ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’କୁ କାଣ୍ଟଛାଣ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଆସନ୍ତାକାଲି ପୂର୍ବାହ୍ନ ବେଳା ପୁଣି ସିଆରପି ଛକଠାରୁ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।