ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନୟାଗଡ଼ ଗସ୍ତ, ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେବେ ବିକାଶର କର୍ଣ୍ଣମନ୍ତ୍ର

ନୟାଗଡ଼,୨୩ା୩(ଆପ୍ର): ରବବିାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନୟାଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ ପଡିଆରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି କାର୍ଯ୍ୟ ଜୋରଦାର କରାଯାଇଛି । କାଳବୈଶାଖୀରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ସହତି ଗରମରୁ ଆରାମ ମିଳିିବା ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଏକ ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍‌ ଅଣାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛ଼ି । ସେହିଭଳି ରାସ୍ତାଘାଟ ସଫା କରାଯାଇଛି । ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ପାଇଁ ପୁଲିସ ମୁତୟନ ହୋଇଛନ୍ତି । ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୟାଗଡ଼ରେ ଅନୁଷ୍ଠତି ସମାବେଶରେ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେବେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକ୍‌ରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦ ହଜାର କର୍ମୀଙ୍କ ସମାବେଶ ହେବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରହିଛି । ସର୍ବାଧିକ ମହିଳା ଉପସ୍ଥିତି ରହି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବେ । ନୟାଗଡ଼ ବିଧାୟକ ଡ.ଅରୁଣ କୁମାର ସାହୁଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଉଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଆଗକୁ ନିର୍ବାଚନ ଥିବାରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଭୋଟ ହାତେଇବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୟାଗଡ଼ ଆସୁଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରାୟ ୧୫ ହଜାର ମହିଳା କର୍ମୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କର୍ଣ୍ଣମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛ଼ି । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ଥିବା ୪ଟି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ କେବଳ ଦଶପଲ୍ଲା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା ସରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଟିରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା ହୋଇ ନଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କାହିଁକି ନୟାଗଡ଼ ଗ୍ରସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ : ଶିବହରରେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ଚିକିତ୍ସା ବେଳେ ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ବିବାଦରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶୁଭେଚ୍ଛା ବିଜ୍ଞାପନରେ ରଖିଥିଲେ ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନ ଓ ନେତାଙ୍କ ଫଟୋ….

ପୃଥିବୀ ପୃଷ୍ଠରୁ ୪୦୮ କିମି ଉଚ୍ଚରେ ଥାଇ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ପାଇଁ ମତଦାନ କଲେ ମହିଳା ମହାକାଶଚାରୀ

ବିହାର ନିର୍ବାଚନ; ଏଲଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ନଥିବା ଆସନରେ ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ଦେବାକୁ କହିଲେ ଚିରାଗ ପାଶଓ୍ବାନ…

ABP CVoterର ରିପୋର୍ଟ: ବିହାରରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବ କିଏ? ଜନତାଙ୍କ ନଜରରେ ଏହି ନେତା ହେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବିହାର ରାଜନୀତି: ଆଶାୟୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀନାରାୟଣଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ତାଙ୍କ ନାମରେ ଥିଲା ଅପରାଧିକ ମାମଲା