ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ବଢୁଛି କଣ୍ଡୋମ୍ ବିକ୍ରି, ସାରା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଫ୍ରି ଆକ୍ସେସ୍ ଘୋଷଣା କଲା Pornhub

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫/୩: କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ୱ ଲାଗିପଡିଛି । ସାରା ଦେଶରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ । କେବଳ ଜରୁରୀ ସେବାକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ସବୁ ଠପ୍ ହୋଇ ପଡିଛି କହିଲେ ଭୁଲ୍ ହେବନି । ଦୋକାନ ବଜାର ସବୁ ବନ୍ଦ । କେବଳ ଜରୁରୀ ସାମଗ୍ରୀ ଓ ଔଷଧ ଦୋକାନ ଖୋଲା ।  ଗତ କାଲି ରାତିରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ସାରା ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଲୋକଙ୍କୁ ଘରୁ ଗୋଡ ନକାଢିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ ଟାଇମ୍ସର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କଣ୍ଡୋମ ବିକ୍ରି ୨୫ ରୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।

ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ୍ । ଏବେ ରାସ୍ତା ଘାଟ ଶୁନଶାନ୍ ହୋଇ ପଡିଛି । ଦେଶରେ ଅନେକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କମ୍ପାନୀ ନିଜ କର୍ମୀଙ୍କୁ ୱାର୍କ ଫ୍ରମ ହୋମ୍(ଘରୁ କାମ କରିବା) ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ କଣ୍ଡୋମ୍ ବିକ୍ରି ୨୫ରୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ତେବେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଖବର ଆସିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ । ଜଣେ ଔଷଧ ଦୋକାନୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ‘ଲୋକମାନେ ଏବେ ଘରେ ବହୁତ ସମୟ ପାଉଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଘରେ ବୋର ହେଉଛନ୍ତି । ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟ ୧୦ରୁ ୨୦ ପ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ ।’ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଔଷଧ ଦୋକାନ ଖୋଲା ରହୁଛି । ତେବେ ଔଷଧ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ କଣ୍ଡୋମ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜଣେ ଔଷଧ ଦୋକାନୀ ।

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଦୋକାନୀ କୁହନ୍ତି ‘ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ୧-୧ ପ୍ୟାକେଟ୍ ନେଉଥିଲେ ଏବେ ସେମାନେ ୩-୩ ପ୍ୟାକେଟ୍‌ କିଣୁଛନ୍ତି । ୧-୨ ସପ୍ତାହ ହେବ କଣ୍ଡୋମ ବିକ୍ରି ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।’

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସେକ୍ସ ଟଏଜର ବିକ୍ରି ମଧ୍ୟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ PornHub ନିଜ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସକୁ ମଧ୍ୟ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାରା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଫ୍ରି ଆକ୍ସେସ ଥିବା ଘୋଷଣା କରିଛି । ଏହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଘରେ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ବୋର୍ ହେବେନି । ତେବେ ଯାହା ବି ହେଉ ସମସ୍ତେ ଘରେ ରହିବା ଭଲ । କରୋନା ଭାଇରସରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ହିଁ ଏକମାତ୍ର ଉପାୟ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିବା ଯୁବକ ଉଲଘ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଖସି ପଳାଇଲେ, ରାଗରେ ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ କାମୁଡିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ

କରୋନା ଲକଡାଉନ ଭିତରେ ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତି, ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ଆନନ୍ଦ ବିହାରରେ ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଭିଡ

ଲକ ଡାଉନ : ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ !

କରୋନା ବେଶରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବିଷୟରେ ବୁଝାଇଲା ପୁଲିସ୍‌