PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ମୋଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କମ୍, ଡ୍ରାମା କିଙ୍ଗ୍ ଅଧିକ: ସୁରଜେଓ୍ବାଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୮।୩: ପଶ୍ଚିମ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମିରଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ନିଜ ରାଲିରେ କଂଗ୍ରେସର ନ୍ୟାୟ ଯୋଜନାକୁ ଏବଂ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି- ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଲୋକ ଦଳ ଏବଂ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ମେଣ୍ଟର ତୁଳନା ମଦ ସହିତ କରି କଟାକ୍ଷ କରିଥିଲେ।  ମୋଦିଙ୍କ ମିରଟ ରାଲି ପରେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ମୋଦିଙ୍କୁ “ଡ୍ରାମା କିଙ୍ଗ୍” ବୋଲି କହିଛି ।

 କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର ରଣଦୀପ୍ ସୁରଜେୱାଲା ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ  କହିଛନ୍ତି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ନ୍ୟାୟ ଯୋଜନାକୁ ପରିହାସ କରି ଦେଶର ଗରିବଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୭ରେ ମିରଟର ଆଖୁଚାଷୀଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନରେ ବକେୟା ଟଙ୍କା ଦେବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ପୂରଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। ସାରା ଦେଶରେ ଆଖୁ ଚାଷୀଙ୍କର ୨୦୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଓ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଖୁ ଚାଷୀଙ୍କର ୧୦୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବକେୟା ରହିଛି।  

ସୁଜେଓ୍ବାଲ କହିଛନ୍ତି, ଲୋକତାନ୍ତ୍ରିକ ପ୍ରଣାଳୀରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବା ୩ ଦଳକୁ ମଦ ସହ ତୁଳନା କରିବା କେତେ ଦୂର ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ? ଏସପି,ଆରଏଲଡି ଏବଂ ବିଏସପିକୁ ‘ମଦ’ ସହ ତୁଳନା କରି ମୋଦି ମର୍ଯ୍ୟାଦା ଉଲ୍ଲଘଂନ କରିଛନ୍ତି।ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନୋଟବନ୍ଦି କରି ଦେଶର ଗରିବଙ୍କ ପରିହାସ କରିଛନ୍ତି ।ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରପଞ୍ଚମନ୍ତ୍ରୀ ଅଧିକ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କମ୍, ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କମ୍ ଆଉ ଫ୍ଲପ ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତା ଅଧିକ। ଡ୍ରାମା କିଙ୍ଗ ଅଧିକ,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କମ୍ ବୋଲି ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ସୁରଜେଓ୍ବାଲା।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର