କ୍ଷମା ମାଗିଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଦେଇଥିଲେ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୬/୩: କଂଗ୍ରେସ ନେତା ବେଲୁର ଗୋପାଳକୃଷ୍ମ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବୟାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା । ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ବିଜେପି, ବେଲୁରଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବି କରିଥିଲା । ଏବେ ବେଲୁର ଏନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ।

କଣ କହିଥିଲେ ବେଲୁର ?
କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଜେପି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ସେଥିରେ ବେଲୁର କହିଥିଲେ, ‘ବିଜେପି ଆଜି ସେହି ନାଥୁରାମ ଗଡସେଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହୁଛି, ଯିଏ ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କୁ ମାରିଥିଲା । ଏମିତି ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଶରେ ରହିବାପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ସାହସ ଅଛି ତେବେ ଆଉ କାହାକୁ ମାରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ।’

ବିଜେପି, ହୋମ୍ ମିନିଷ୍ଟ୍ରୀ ଓ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସିଟି ପୋଲିସ କମିଶନର ଟି ସୁନିଲଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାପାଇଁ କହିଛି । ମାମଲାକୁ ବଢୁଥିବା ଦେଖି ବେଲୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବୟାନକୁ ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଯାଉଛି ଏବଂ ଭୁଲ୍ ଅର୍ଥ ବାହାର କରାଯାଉଛି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରେ । ମୁଁ କେବେବି କହିନି ଯେ ପିଏମଙ୍କ ହତ୍ଯା ହେବା ଉଚିତ୍ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କ ଅପମାନ ହେଲା ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିପାରିଲିନି । ମୁଁ ଏହା କହିଥିଲି ଯେ ଏହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ଯ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ମୋ ବୟାନ କାହାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି ।’

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭାରତ କିଣିବ ଲଢୁଆ ଡ୍ରୋନ୍‌- ଚୀନ୍‌କୁ ଦେବ ଜବାବ

ଭାରତରେ ୫୦% ଦକ୍ଷତା ଥିବା ଟିକାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ମିଳିବ

ବିଶ୍ୱର ୧୦୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୋଦି

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି Wikipediaର ଡିଜାଇନ୍‌, ଦେଖନ୍ତୁ ନୂଆ ଲେଆଉଟ୍‌

୧୦ବର୍ଷିୟା ବାଳିକାଙ୍କ ମହାନତାକୁ ସଲାମ – ନିଜର ୩୧ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ୱ କେଶକୁ କାଟି କଲେ ଏମିତି କାମ

ନିଜର ଗାଡିରେ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ HSRP ଓ କଲର କୋଡ୍, ନଚେତ ଦେବାକୁ ପଡିବ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଜରିମାନା