କ୍ଷମା ମାଗିଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଦେଇଥିଲେ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୬/୩: କଂଗ୍ରେସ ନେତା ବେଲୁର ଗୋପାଳକୃଷ୍ମ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବୟାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା । ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ବିଜେପି, ବେଲୁରଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବି କରିଥିଲା । ଏବେ ବେଲୁର ଏନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ।

କଣ କହିଥିଲେ ବେଲୁର ?
କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଜେପି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ସେଥିରେ ବେଲୁର କହିଥିଲେ, ‘ବିଜେପି ଆଜି ସେହି ନାଥୁରାମ ଗଡସେଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହୁଛି, ଯିଏ ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କୁ ମାରିଥିଲା । ଏମିତି ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଶରେ ରହିବାପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ସାହସ ଅଛି ତେବେ ଆଉ କାହାକୁ ମାରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ।’

ବିଜେପି, ହୋମ୍ ମିନିଷ୍ଟ୍ରୀ ଓ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସିଟି ପୋଲିସ କମିଶନର ଟି ସୁନିଲଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାପାଇଁ କହିଛି । ମାମଲାକୁ ବଢୁଥିବା ଦେଖି ବେଲୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବୟାନକୁ ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଯାଉଛି ଏବଂ ଭୁଲ୍ ଅର୍ଥ ବାହାର କରାଯାଉଛି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରେ । ମୁଁ କେବେବି କହିନି ଯେ ପିଏମଙ୍କ ହତ୍ଯା ହେବା ଉଚିତ୍ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କ ଅପମାନ ହେଲା ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିପାରିଲିନି । ମୁଁ ଏହା କହିଥିଲି ଯେ ଏହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ଯ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ମୋ ବୟାନ କାହାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି ।’

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆଇଫୋନ୍‌ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଝଟକା, ଆପ୍ସ ପାଇଁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଅଧିକ ଟଙ୍କା

ସାଂଘାତିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର-ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ପତିଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ପାର୍ଟ କାଟିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ନବ ବିବାହିତା

ଶୋକରେ ବି ଫାର୍ସ: ବାପାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଚିରାଗ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ରିହର୍ସଲ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ମହିଳା ପ୍ରଫେସର, କହିଲେ ‘କ୍ୟାମେରାରେ ଜୁମ୍ କରି ଦେଖନ୍ତି…’

ଫେସବୁକ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ପଲିସି ହେଡ ଆଂକ୍ଷୀ ଦାସଙ୍କ ଇସ୍ତଫା

ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ମାମଲାରେ ନିକିତାଙ୍କ ହତ୍ୟା- ହତ୍ୟାକାରୀ ତସିଫ୍‌ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ