PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

କ୍ଷମା ମାଗିଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଦେଇଥିଲେ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ

source:www.thelallantop.com

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୬/୩: କଂଗ୍ରେସ ନେତା ବେଲୁର ଗୋପାଳକୃଷ୍ମ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବୟାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା । ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ବିଜେପି, ବେଲୁରଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବି କରିଥିଲା । ଏବେ ବେଲୁର ଏନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ।

କଣ କହିଥିଲେ ବେଲୁର ?
କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଜେପି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ସେଥିରେ ବେଲୁର କହିଥିଲେ, ‘ବିଜେପି ଆଜି ସେହି ନାଥୁରାମ ଗଡସେଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହୁଛି, ଯିଏ ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କୁ ମାରିଥିଲା । ଏମିତି ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଶରେ ରହିବାପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ସାହସ ଅଛି ତେବେ ଆଉ କାହାକୁ ମାରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ।’

ବିଜେପି, ହୋମ୍ ମିନିଷ୍ଟ୍ରୀ ଓ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସିଟି ପୋଲିସ କମିଶନର ଟି ସୁନିଲଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାପାଇଁ କହିଛି । ମାମଲାକୁ ବଢୁଥିବା ଦେଖି ବେଲୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବୟାନକୁ ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଯାଉଛି ଏବଂ ଭୁଲ୍ ଅର୍ଥ ବାହାର କରାଯାଉଛି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରେ । ମୁଁ କେବେବି କହିନି ଯେ ପିଏମଙ୍କ ହତ୍ଯା ହେବା ଉଚିତ୍ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗାନ୍ଧୀଜୀଙ୍କ ଅପମାନ ହେଲା ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିପାରିଲିନି । ମୁଁ ଏହା କହିଥିଲି ଯେ ଏହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ଯ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ମୋ ବୟାନ କାହାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି ।’

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର