PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚରେ ‘ଆଣ୍ଟି-ମୋଦୀ ସ୍ଲୋଗାନ୍’ ଦେଇ ବିବାଦରେ ଫସିଲେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୁଅ ମହମ୍ମଦ ନଲାପଦ

ବେଙ୍ଗାଲୁର ୯।୪: କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଏମ୍‌ଏନ୍‌ ହରିସଙ୍କ ପୁଅ ମହମ୍ମଦ ନଲାପଦ ବେଙ୍ଗାଲୁରରେ ଚାଲୁଥିବା ଆଇପିଏଲ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଆଣ୍ଟି-ମୋଦୀ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇ ବିବାଦରେ ଫସିଛନ୍ତି। ସେ ମୋଦୀ ବିରୋଧୀ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଉଥିବା ବେଳର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଘୂରିବାରେ ଲାଗିଛି।

ବେଙ୍ଗାଲୁର୍‌ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍‌ରେ ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବେଙ୍ଗାଲୁର(ଆର୍‌ସିବି) ଓ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌(ଡିସି) ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମହମ୍ମଦ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ‘ଚୌକିଦାର ଚୋର୍‌ ହୈ’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ।

ମହମ୍ମଦ ନଲାପଦ ଏଥର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିବାଦରେ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ନାମରେ ପୂର୍ବରୁ ବି ବିବାଦ ରହିଛି। ତାଙ୍କ ନାମରେ ପୂର୍ବରୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା ରହିଛି। ତେବେ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍‌ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ମହମ୍ମଦଙ୍କୁ ବିବାଦ ଘେର ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଇଛି।

ଗତବର୍ଷ ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୯ ତାରିଖରେ ବେଙ୍ଗାଲୁର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପୁଅ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ମହମ୍ମଦ ନଲାପଦ ବିବାଦରେ ରହିଥିଲେ। ସେ ଘଟଣା ପରେ ସେ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟତା ପଦ ହରାଇ ବସିଥିଲେ।