ପୁଣି ଖାକିରେ ଲାଗିଲା କଳଙ୍କ: ସହଯୋଗ ବଦଳରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ବ୍ଲାକମେଲିଂ, କନେଷ୍ଟେବଲ ଗିରଫ

ନିମାପଡା ୧୭/୧୦ପୁଣି ଖାକିରେ ଲାଗିଛି କଳଙ୍କ । ପୁଲିସ୍‌ର ସହଯୋଗ କରିବା ବଦଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କରିଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ। କଥା ଚାପିବା ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲିଂର ଶୀକାର ହେଲା ମହିଳା। ଏଭଳି ଭଳି ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗରେ ପରେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ନିମାପଡା ଥାନାର କନେଷ୍ଟବଳ ଗଙ୍ଗାଧର ରାଉତକୁ ସତ୍ୟବାଦୀ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସତ୍ୟବାଦୀ ଥାନାରେ  ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଥାନକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ  କହି ତାଙ୍କ ସହିତ ଗଙ୍ଗାଧର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ କନେେଷ୍ଟବଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ କନେଷ୍ଟେବଲ ବ୍ଲାକ ମେଲିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ କହିଥିବା ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ପୁରୀ ଏସପିଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଏସପିଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦୋଶ କ୍ରମେ ଗଙ୍ଗାଧର ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ପରେ କୋର୍ଟ ଚାଳଣ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କନେଷ୍ଟବଳ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପତ୍ନୀ, କରୁଛନ୍ତି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ

ହାଏରେ ବିଧାତା, ଏ ମୋ ଭାଗ୍ୟର ଦୋଷ ? ଜମା ଟଙ୍କା ସରିଗଲା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ବାପାଙ୍କୁ ବଡ଼ଦାଣ୍ଡରେ ଛାଡିଦେଲା ପୁଅ…

ବିଦ୍ୟୁତ ପୋଲରୁ ଖସି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବିରେ ଧାରଣା

ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମନା, ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସୂଚନା

କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ ଜୋନ୍‌ ହେଲା କାଳ: ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟାରିକେଡ୍‌ ଯୋଗୁଁ ଆସିପାରିଲାନି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ବାଟରେ ଚାଲିଗଲା ବାଳକର ଜୀବନ

କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଲେ ୨ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ହୋଇଥିଲେ ଗିରଫ