ଷ୍ଟେଜ୍ ଉପରେ ନେହା କକ୍କଡଙ୍କୁ ଅଚାନକ କିସ୍ କରିଦେଲେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ! ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୧୦: ରିୟଲିଟି ଶୋ ମାନଙ୍କରେ କିଛି ନା କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯଜନକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ କଣ୍ଟେଷ୍ଟଣ୍ଟ ଜଜଙ୍କ ସହିତ ଅଶ୍ଲୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଛି । ଏହି ଜଜ୍ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଫେମସ ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କଡ । ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ନିକଟରେ ସିଙ୍ଗିଂ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଖୋଜୁଥିବା ରିୟିଲିଟି ଶୋ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍’ର ଅଡିଶନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି । ନିଜର ସଙ୍ଗୀତର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏଥର ଶୋର ଜଜ୍ ବିଶାଳ, ନେହା କକ୍କଡ ଓ ଅନୁ ମଲ୍ଲିକ୍ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ନେହା କକ୍କଡଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ବ୍ୟବହାର କରିଛି ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋନି ଟିଭିର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଗିଫ୍ଟ୍ସ ନେଇ ଅଡିଶନରେ ପହଞ୍ଚୁଛନ୍ତି । ଏହି ଗିଫ୍ଟ୍ସ ସେ ନେହାକୁ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଗିଫ୍ଟ୍ସ ନେବା ପରେ ସେ ନେହାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ତାଙ୍କ ଗାଲରେ କିସ୍ କରିଦେଉଛନ୍ତି ।

ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର ପରେ ଅନୁ ମଲ୍ଲିକ୍ ଟିକେ ଖପ୍ପା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏବଂ ନେହା ସାମାନ୍ୟ ଅପ୍ରସ୍ତୁତ ଅନୁଭବ କରି ସେଠାରୁ ଦୂରକୁ ପଳାଉଛନ୍ତି । ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୟୁଜର୍ସ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥ୍ରୀଲର୍’ – ରାମ ଗୋପାଳଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଦୁଇ ଓଡ଼ିଆ କଳାକାର

ତୁମକୁ ହରାଇବାର ୩୦ ଦିନ ହେଲା , ଏବେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସାରା କରିବି- ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ରିୟାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଧମକ : ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଦେଇଛି ଏଭଳି ମେସେଜ୍‌‌…

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବାବେଳେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କିମ୍ବା ଆହତ ହୋଇଥିବା ୪୦୦ ପ୍ରବାସୀ ପରିବାରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ସୋନୁ

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡେଜି

ଜୁଲାଇ ୩୧ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ଲୁଟ୍‌କେସ୍’