ଭାରତରେ ୩୦୦୦ ଅତିକ୍ରମ କଲା କରୋନା ! ୭୫ମୃତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୫/୪ : କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦିନକୁ ଦିନ ଆଗକୁ ମାଡି ଚାଲିଛି। ଭାରତରେ ଏଥିରେ ସଂକ୍ରମିତ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି।
ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ୭୫ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ବୋଲି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଶନିବାର କହିଛି । ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦେଶରେ ୫୨୫ ଟି ନୂଆ ମାମଲା ସହ ୧୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହା ସହ ଦେଶରେ COVID-19 ମାମଲା ମୋଟ ସଂଖ୍ୟା ୩,୦୭୨ରେ ପହଁଚିଛି।

ଗତ ମାସରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ତବଲିଗି ଜାମାତରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ଏକ ଧାର୍ମିକ ସମାବେଶ ସହିତ ଏହି ସ୍ପାଇକ୍ ଜଡିତ ଥିବା ବେଳେ ଦେଶର ସମସ୍ତ COVID-19 ରୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩୦% ଏହି ବିବାଦୀୟ ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ।

ବିଶ୍ଵବ୍ୟାପୀ, COVID-19 ଜୀବାଣୁ ୧ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମିତ କରି ୫୦,୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ମାରି ସାରିଲାଣି ।

ଏହା ସହ ମଧ୍ୟ ପଢ଼ନ୍ତୁ: କରୋନା ଭାଇରସର ଧମକ ସହ ନୋଟରେ ନାକ, ମୁହଁ ପୋଛି ଟିକ୍ ଟକ୍ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ଗିରଫ ହେଲେ ଯୁବକ

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଏକ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮କୁ ବୃଦ୍ଧି

ରାଜ୍ୟର ଆଉ ୧୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୬୦୮କୁ ବୃଦ୍ଧି

ପାର୍କରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍: ବାଥରୁମ୍‌ରେ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ କରି କରୁଥିଲେ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍, ଉଠାଇ ନେଲା ପୁଲିସ

ତାମିଲନାଡ଼ୁରୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲ: ସାଇକେଲ୍‌ରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସୁକାନ୍ତଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ୧୨ଦିନ

ଆମ୍ଫାନ‌ ସହାୟତା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଆସି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବେ: କୋଲକାତା ଫେରନ୍ତା ୩୭୦ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସଂଘରୋଧ ନିୟମ ଲାଗୁ

ସାଲିଆସାହିରେ କରୋନା! ପ୍ରସୂତି ପଜିଟିଭ୍‌, ନବଜାତ ନେଗେଟିଭ