ଦିଲ୍ଲୀରେ CRPFର ୯ ଯବାନ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ୫୦ ଯବାନ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫।୪ : ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବରେ ଲାଗିଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ରିଜର୍ଭ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ (CRPF) ର ନଅ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ଭାଇରସ ଦ୍ବାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ନର୍ସ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିବା ଜଣେ ହେଡ କନଷ୍ଟେବଳ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ୩୧ଜଣ ବାଟାଲିୟନଙ୍କୁ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ସମସ୍ତଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯାଇଛି।

ନର୍ସ ସହାୟକ ପୂର୍ବରୁ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର କୁପୱାରା ଠାରେ ଥିବା ୧୬୨ ତମ ବାଟାଲିୟନରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଛୁଟିରେ ନୋଏଡାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଯବାନଙ୍କୁ କାଲକାଜୀ ଅଞ୍ଚଳର ୩୧ ତମ ବାଟାଲିୟନକୁ ଆସିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ୨୧ ଏପ୍ରିଲରେ ତାଙ୍କର ସଂକ୍ରମଣ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା। ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନଅ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ୫୦ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରାଯାଇଛି। ସଂକ୍ରମିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ୭ଜଣ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜଣେ ହେଡ କନଷ୍ଟେବଳ ଏବଂ ଜଣେ ସବ୍-ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ରାଙ୍କର ଅଧିକାରୀ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ଜଣେ ପାରାମିଲିଟାରୀ ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଫେସବୁକ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କଲା ନୂଆ ସେବା, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କରନ୍ତୁ ଚେକ୍

ଚିନ୍ତାର କଥା ! ପରୀକ୍ଷଣ ସମୟରେ କରୋନା ଟିକାରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ…

ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଲଗେଜ୍ ଚିନ୍ତା ଗଲା, ଏଣିକି ଘରେ ପହଞ୍ଚିବ ସାମଗ୍ରୀ

କରୋନାରୁ ରକ୍ଷା କରିବ ଏହି ‘ଛତୁ’–ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍‌ କମ୍ପାନୀ ତିଆରି କଲେ ଇମ୍ୟୁନିଟି ବୁଷ୍ଟର

କରୋନା ଭୟରେ ଏହି ଦେଶରେ ବନ୍ଦ ହେଲା ମାଛ ମାର୍କେଟ୍, ଲାଗିଲା କର୍ଫ୍ୟୁ

ନବରାତ୍ରୀ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ପୋଷ୍ଟ, କ୍ଷମା ମାଗିଲା Eros Now